Prekvap svoju polovičku nezabudnuteľným víkendom

119
kam cestovať s frajerkou

Vianoce sú za dverami a ty rozmýšľaš ako potešíš svoju drahú polovičku? Čas je to najkrajšie, čo môže darovať jeden človek tomu druhému. Zabudni na drahé šperky a kabelky. Zorganizuj svojej drahej polovičke nezabudnuteľný víkend plný romantiky a ona sa ti už odvďačí iným spôsobom. Buď štramák a naplánuj spoločný čas plný prekvapení.  

My ako správni parťáci sme ti vybrali pár destinácií, kde sa môžete oddávať spoločným radovánkam. Žiadne predražené Maldivy nečakaj. Ide o miesta, kde sa jednoducho dostaneš autom a neminieš nato pol ročnej výplaty. Víťazná situácia pre obe strany. Teba to nebude až tak bolieť a ona pôjde do kolien. Možno aj doslova 😊 

A teraz si obzri pár profilov z miest, ktoré sme pre teba vybrali. Tebe už zostáva len jediné, zabookovať romantické ubytovanie a vybrať sa na cestu, ktorá bude pre vás oboch nezabudnuteľná.  

  1. Český krumlov 

Mesto u susedov, ktoré charakterizujú uličky a romantické zákutia. Každé ženské srdce iba tak zapiští. Český Krumlov je malé kozmopolitické mestečko s jedinečnou atmosférou, obklopené neporušenou prírodou. Čo viac si môžeš priať? Dokonalou odmenou ti bude úsmev a láska, ktorá ti tvoja nežnejšia polovička určite venuje. 

2. Halsttat 

Malebné mestečko leží na brehu Halštatského jazera v Rakúsku. Starobylé útulne uličky vyžarujú jedinečnú atmosféru, ktorú ocení nejedna ženská duša. Zober ju na prechádzku po tomto meste a bude ťa zbožňovať. A v očiach jej kamošiek budeš romantický guru.  

3. Bled

Mesto Bled sa nachádza v Slovinsku a je výnimočne krásne. Prechádzky popri jazere ruka v ruke, nádherné výhľady na hory. Každý si príde na to svoje. Toto slovinské mestečko patrí k vyhľadávaným turistickým destináciám a ty by si ho nemal vynechať. Cesta ti potrvá podobne dlho ako z Bratislavy do Košíc, veď aspoň budete mať viac času na seba. Ideálna situácia. Tak rezervuj hotel, baľ kufre, zober ju do náručia a upaľuj objavovať toto mesto nabité atmosférou. 

4. Krakov

Nie nadarmo sa toto mesto označuje aj ako mesto kráľov. Veď ty si tiež kráľom jej srdca, tak poľský klenot nemôže chýbať na tvojom zozname. Celé mesto dýcha stredovekom, má svoju vlastnú atmosféru a nikdy neoľutuješ ak ho navštíviš. Vrcholom romantiky bude ak ju zoberieš na okružnú jazdu na koči. Vtedy, ver nám, nespustí z teba oči a ani ruky. Zabaľ ju do deky, kúp varené vínko a krásny večer sa môže začať.  

5. Budapešť

Vianočne trhy v Budapešti patria medzi tie najkrajšie. Blikajúce svetielka sa budú odrážať v jej naradostených očkách. Čo môže byť pre teba väčšou odmenou, ako vidieť usmiatu tvár tvojej vyvolenej. Na tento výlet bude spomínať ešte veľmi dlho. Budapešť je ideálne miesto na nezabudnuteľný romantický víkend. Nemusíš byť stále za drsného mača, ale odhaľ trochu svojej jemnej duše. Ženy to milujú a ty budeš alfa samec číslo 1.  

View this post on Instagram

Is it a dream or reality, that captivates me with its beauty? Spice of Europe. Budapest. ———————————————————————————Let’s spend the New Year’s Eve in Budapest! The best New Year’s Eve offers here —> https://budapestnewyear.com ———————————————————————— Discover our new page @tokaj_hungary …. Follow our new page about the Region of Tokaj and Zemplen Mountains.. One of Hungary's best-known World Heritage protected wine regions, with its gastronomy, culture, thousands of years of history and untouched nature, it offers endless relaxation and enchanting for visitors. https://instagram.com/tokaj_hungary———————————————————————— Discover the amazing Lake Balaton with us @balaton_hungary ———————————————————————— Blue water, curvy hills, old vineyards, historic places and – above all – the beautifully green landscape around the Balaton Uplands. Follow: @balatonfelvidek.hu ———————————————————————— @hellosweet_budapest The new Pop-Up Sweet Bar will opening in the heart of Budapest! 🥞🍭🍫🍩 #HelloSweet the new age of desserts is comming to Budapest! More info comming soon… #reklam ———————————————————————— Explore the colorful spa life in Budapest with us @budapestspaexperience ———————————————————————— #budapest #budapesthungary #budapesthungaryblog #photography #photooftheday #hungarytoday #travelphotography #travel #instatravel #instabudapest #budapestgram #travelgram #hungary #budapesttravel #thisisbudapest #visithungary #traveltagged #postcardplaces #letsgoeverywhere #youmustsee #travelawesome #topeuropephoto #bestplacestogo #instatravel #travelgram #bucketlist #bestplacetogo #hungary 📷 @njwhite

A post shared by Budapest , Hungary (@budapest_hungary) on

Tak čo už máš zbalené?

Zdroj: štramácka redakcia, Instagram

Napíš komentár