Apple TV+ bude najlacnejšia streamovacia platforma

2611

Je to tak. Firma Apple expanduje na novú platformu, a tou je televízia. Vyzerá to tak, že o pár rokov satelitné televízie nadobro vymrú. Streamovacích platforiem je čoraz viac a prebiehajú sa v tom, ktorá ponúkne sledovateľom hodnotnejší obsah. Uvidíme, či sa Apple TV+ podarí preraziť v zabehnutej konkurencii.

V čom bude Apple TV+ iné?

Prakticky sa Apple TV+ od konkurencie odlišovať nebude, rozdiel pocítime iba na cene. Je otázne, či si Apple TV+ získa priazeň fanúšikov, pretože dobre vieme, že momentálne trhu so seriálmi a filmami kraľuje Netflix. Rozhodujúca by mohla byť cena, ktorá má byť až o 3 eurá mesačne nižšia. Apple sa tak snaží zapôsobiť hlavne na rodiny s deťmi, kde si chce získať postavenie domácej televízie. Zaujať však musí niečím viac než len cenou. Majú to byť práve seriály a exkluzívne dokumenty a filmy, ktoré Apple sľubuje svojím sledovateľom.

Kedy bude táto platforma dostupná?

Zakúpiť túto službu bude možné od 1. novembra tohto roku za 4,99 eur na mesiac. Apple ponúka veľkú výzvu. Ak kúpite novú Apple televíziu, iPod Touch, iPad, iPhone alebo Mac od 10. septembra, dostanete na Apple TV+ ročné členstvo zdarma. Táto výhoda ponúka mnohé pozitíva a vychytávky, ktoré bežný užívateľ nemá. Rozhodne teda nie je na čo čakať. Pustite sa do nakupovania.

Všetky skvelé filmy pod jednou strechou

A keby len toľko. Apple svojím fanúšikom sľubuje, že služba Apple TV+ bude každoročne prinášať svetu desiatky kvalitných filmov hodných ocenenia. Predpokladané sú aj vlastné seriály s hviezdnym obsadením, natáčanie zo zákulisia, nové vedecké dokumenty a mnoho ďalšie. Rozhodne je na čo sa tešiť. Podľa odhadom New York Post bude mať každý film natočený spoločnosťou Apple hodnotu približne 5 až 30 miliónov dolárov.

Zdroj: digitaltrends.com

Napíš komentár