Erotickí pomocníci, ktorí ti zaručia nenormálnu výdrž v posteli

1544
ako vydrzat viac v posteli

Nedokážeš si sex užiť naplno? Rýchlo na to zabudni. Existujú fantastické erotické pomôcky, vďaka ktorým budeš mať v posteli brutálnu výdrž. A ženy? Tie budú pri tebe zažívať hotové orgie. Čítaj, ako na to!

Sprej na oddialenie ejakulácie

Zváž použitie tohto zázračného spreja. Stačí jeden alebo dva streky na vrchol penisu a dôjde k jemnému znecitliveniu tvojho nástroja. Počkaj, kým vyschne (alebo navleč kondóm) prípadne vyčkaj, kým sa ukončí toto krátke znecitlivenie. A hor sa na zbesilú akciu!

Gél

Okrem spreja môžeš vyskúšať gél. Tento produkt je vytvorený na báze vody a znecitlivuje tvoje mužstvo. Taktiež ti zabezepčí skvelú výdrž. Keďže ide o gél, slúži tiež ako lubrikant pre teba a tvoju partnerku.

Hrubšie kondómy

Cieľom takéhoto kondómu je znížiť citlivosť do tej miery, že máš väčšiu kontrolu nad svojím penisom. Hrubé kondómy – „extra silné“, „predĺžené potešenie“ – sú pre túto prácu ideálne.

Špeciálne kondómy

Ide o hrubší kondóm s oveľa väčšou silou než má sprej. Vnútro tohto prezervatívu je potiahnuté lubrikantom, ktorý obsahuje 5% benzokaínu. Ide o lokálne anestetikum, aby sa posilnili tvoje šance na tento „maratónsky beh“.

Bylinné doplnky

Kto iný, ak nie príroda ti môže dopomôcť pri riešení tohto zapeklitého problému. Vyber si také, ktoré obsahujú silnú zmes bylín a minerálov. Pretože len vďaka nim budeš v posteli poriadnym borcom. A ktoré zložky sú tie najideálnejšie? Ak nájdeš kombo, v ktorom je l-arginín, sibírsky ženšen, resveratrol, zinok a horčík s bylinným afrodiziakom, tvoj výkon bude nezabudnuteľný.

Bylinné afrodiziakum, ktoré si zadovážiš, nemusí nutne obsahovať všetky tieto zložky. Stačí pár z nich a po čase zbadáš, že v posteli ti to s tvojou babou bude klapať tak, ako nikdy predtým. Tak čo, ideš do toho? Zlom väz!

Zdroj: menshealth.com

Napíš komentár