Veci ktoré nemôžeš povedať v posteli

548

Miestami sa pri večerných radovánkach otvorí čas aj na rozhovor, avšak neexistuje žiadna garancia, že ten rozhovor bude príjemný. Zvrtnúť sa môže naozaj všeličo ale máme pár takých čo by zahustili atmosféru.

  1. Ale máš také plnšie boky ako minule

Narážka na miery, a ešte keď ste nahí ? No človek aby mal tenisky stále na sebe, Božie mlyny melú pomaly, ale diablove sú schopné bežať za úmyslom ublížiť.

/ https://www.everydayhealth.com

2.Počuj a ten tvoj bývalý bol ako na tom ?

No sú tri možnosti kamarát. Buď si na tom horšie ako on a práve si na to dosť jasne upriamil pozornosť. Možno si na tom dokonca  aj lepšie, ale ak si chcel pochvalu stačilo sa opýtať či to bolo fajn nemusel si to skrývať. Alebo si na tom rovnako ako on a to neviem či si chcel počuť. Každopádne, bývalí partneri nie sú dobrá téma.


https://www.istockphoto.com/

3.Tá tvoja kamarátka…

Skús, uvidíš… Ale natoč si to! Určite to ľudia budú chcieť vidieť.

https://www.istockphoto.com/

4. Čo budeme jesť ?

Viem, že si hladný. Zaslúžiš si svoj žalúdok naplniť, ale nekaz atmosféru. Ak si naozaj chceš užiť ten moment tak na to chvíľu nemysli. Veď taký rozhovor netrvá večnosť a potom, čo ti len hrdlo ráči.

https://www.istockphoto.com/

5.Počúvaj zlato, dnes po obede keď som šiel na toaletu…

Viem, že chceš so svojou polovičkou zdieľať všetko, ale na túto tému je najvhodnejší čas dve hodiny od najbližšieho jedla, mimo postele a ideálne po poháriku vína. Ale samozrejme keď  ste už v tej fáze vzťahu, keď už viete hovoriť o hocičom, táto téma môže slušne pobaviť.

https://www.istockphoto.com/

Napíš komentár