Aj s tričkom si môžete vytvoriť štýlový outfit

493

V šatníkoch väčšiny mužov majú najväčšie zastúpenie tričká. Predsa len, ťažko by sme hľadali pohodlnejší horný kus odevu ako práve tričko. Na druhej strane, tričko je predsa len trochu „obyčajné“. To však neznamená, že s ním nemôžete vytvoriť štýlový outfit. Máme pre vás aj niekoľko inšpirácií.

Jednofarebné tričká

Začneme tými najzákladnejšími a najjednoduchšími tričkami: jednofarebnými. Niežeby sme mali niečo proti štýlovým tričkám s potlačou, ale k tým sa ešte dostaneme. Jednofarebné tričko totiž môžete skombinovať takmer s čímkoľvek. Stačia vám napríklad džínsy a tenisky a máte maximálne jednoduchý a pritom štýlový outfit.

V chladnejšom období potom stačí pridať takmer akúkoľvek bundu a máte outfit prispôsobený počasiu. Rovnako variabilný je aj výber obuvi k jednofarebnému tričku, rozhodne sa nemusíte obmedzovať len na spomínané tenisky.

Tričká s potlačou

Sľúbili sme vám však tričká s potlačou, tak sa teraz pozrieme na ne. Potlač môže byť rôznorodá, či už pôjde o nápis, grafický motív, logo značky alebo tiež obľúbené vtipné tričká. Čo sa týka kombinácií, platí to, čo pri jednofarebných tričkách.

Pozor si však treba dať na to, aby váš outfit nebol až príliš výrazný. Ak si teda obliekate tričko s výraznejšou potlačou, siahnite po decentnejších džínsach. Pozornosť tak bude zameraná výlučne na tričko.

Henley tričká

Na záver sa ešte pozrime na Henley tričká. To sú tie tričká s gombíkmi, ktoré v podstate vyzerajú ako polokošele bez goliera. Svoj názov dostali podľa tradičných uniforiem veslárov z anglického mesta Henley-on-Thames.

Tieto tričká už pôsobia elegantnejšie a tomuto faktu treba prispôsobiť aj zvyšok outfitu. Stále môžete pridať džínsy, ktoré však môžete nahradiť aj chinos nohavicami. Čo sa obuvi týka, siahnuť by ste mali po niečom elegantnejšom, vhodné budú napríklad kožené topánky.

PR článok

Napíš komentár