Ako zažiariš na prvom rande

424
ako zapôsobiť na rande

Nejeden chlap chce, aby prvé rande dopadlo na výbornú a získal si tak ženu svojich snov. Nie je to nič zložité. Stačí sa riadiť týmito zlatými radami a ženy sa ti na prvom rande okamžite vrhnú do náručia.

Netvár sa, že si vylúpil banku

Výber nóbl reštiky je síce fajn, ale ruku na srdce – dovoľuje ti to tvoj rozpočet? Ak nie, tak vedz, že tvoja „polovička“ to časom postrehne a nebudete sa cítiť uvoľnene. Skús vyberať podnik, ktorý je cenovo prístupný a zároveň má úroveň.

Ak sa budeš silou-mocou snažiť zapôsobiť tým, že budeš vyberať len tie najluxusnejšie podniky a potichu trpieť, veľa vody nenamútiš. Po chvíli to celé praskne a ty budeš len ľutovať. Príležitostne siahnuť po nejakej fancy reštaurácii nie je na škodu, avšak maj na pamäti to, čo bolo spomenuté v predošlých vetách.

Buď gentlemanom

Zdvorilosť a udržiavanie očného kontaktu dáva žene pocit, že práve ty si vhodným dlhodobým kandidátom na vzťah.

Na prvom rande sa nesnaž byť za každú cenu „ťahúňom“ celej konverzácie a nedať druhej strane priestor na vlastný názor. Také niečo sa určite nebude páčiť žiadnej žene.

Kto zaplatí účet?

No predsa TY! Ak dôjde k vyúčtovaniu na prvom rande, muž by sa mal chopiť peňaženky a platiť. Vskutku dobrým kompromisom môže byť (v prípade, že sa rande zopakuje) že na ďalšom rande zaplatí žena. Ak žena bez mihnutia oka na druhom rande zaplatí a dokonca aj pozve muža niekam von, presvedčí ho o jej dominancii. A to sa väčšine chlapov nepáči, však?

Ako von z tohto začarovaného kruhu? V prípade, že prvé rande prinieslo očakávané výsledky, pri platení môžeš použiť nevinnú poznámku, že nabudúce bude platiť ona. Táto poznámka ťa zachráni pred tým, aby si do budúcna musel čeliť trápnym situáciám.

Zbytočne nekecaj

Na každom jednom rande platí: žiadne klamstvá. V reálnom svete a na reálnom rande majú niektorí muži tendenciu vychvaľovať sa, prehánať a sľubovať aj nemožné. Pre svoje vlastné dobro to nikdy nerob.

Nehraj sa na mobile

V prípade, že chceš ženu od seba dokonale odpudiť, nech sa páči. Ale ak ju chceš zaujať, tak hranie sa s mobilom by malo byť úplné tabu.

Ak musíš nevyhnutne skontrolovať mobil, daj o tom dopredu vedieť alebo odíď na toaletu. Nepokaz rande, ktoré sa uberá tou správnou cestou.

Zvoľ vhodný odev

Zaručený recept na úplne katastrofálne rande? Nevhodné oblečenie a zanedbaný vzhľad. Ak máš v pláne takto odísť z domu, tak radšej nevychádzaj. Zapamätaj si, že svoj outfit musíš prispôsobiť situácii a miestu, na ktorom so svojou drahou stráviš nejakú tú chvíľu.

Zdroj: fashionbeans.com

Napíš komentár