Čo ženy neznášajú na mužoch? – Páni, na toto si dajte pozor!

2039
Portrait of a angry stressed woman covering ears with palms and shouting isolated on the gray background

Pochopiteľne každý muž sa chce ženám páčiť. Dosiahnuť to však nie je vždy úplne jednoduché. V tomto článku sa pozrieme na pár vecí, ktoré ženy na mužoch rozhodné neznášajú a úplne ich odrádzajú. Tak páni, na toto si dajte skutočne pozor, ak chcete mať u žien úspech!

1. Zanedbávanie sa

Ver mi, ak chceš mať aspoň akú takú šancu u žien, potrebuješ sa o seba starať. To neznamená kladenie príliš veľkého dôrazu na vzhľad, to by ich mohlo naopak odradiť. Znamená to ale chodiť upravený, čistý a pekne oblečený. Špeciálne si daj pozor na topánky, tie si ženy všimnú ako prvé. A ak už chceš mať bradu ako viking, aspoň sa o ňu pravidelne staraj, nech je upravená.

2. Klamanie a podvádzanie

Ženy na mužoch neznášajú ak klamú a podvádzajú. A to nielen v posteli. Vytočiť ich dokáže i malé klamstvo a budú si ho pamätať ešte poriadne dlho. Naopak skôr ocenia tvoju úprimnosť, aj keď to bude na začiatku možno trochu bolieť. V žiadnom prípade im však neklam a nesnaž sa ich obísť. Na všetko prídu!

3. Mamin maznáčik

Žiadna žena nebude chcieť chlapa, ktorý je tzv. mamin maznáčik. Tento typ muža je nezodpovedný, rád sa nechá obskakovať a s najväčšou pravdepodobnosťou ešte stále žije u svojich rodičov, aj keď mu pomaly ťahá na 30. Ženy hľadajú mužov, ktorí sa dokážu o nich postarať.

4. Výbušnosť a agresivita

Muž by sa mal vedieť dokázať postaviť za svoje slovo, no rozhodne by podľa žien nemal byť výbušný a agresívny. Prudké návaly hnevu, nadávky, či dokonca fyzické útoky sú niečo, čo odradí každú ženu. Pokiaľ máš výbušnú povahu, je na čase na tom popracovať a zlepšiť to.

5. Chvastanie sa

Pyšní muži, ktorí sa radi chvastajú, nemajú u žien veľké šance. Ženy majú radi, keď sa muž vie sebavedomo ukázať, no musí tam byť pokora. Ak prídeš na prvé rande a začneš žene rozprávať, aký veľký je tvoj dvojizbový byt, koľko ťa stála nová koncovka výfuku na bavoráku z minulého tisícročia, ver mi, že ďaleko nezájdeš.

Napíš komentár