Známe ženy, ktoré ti svojou krásou zvýšia tvoju teplotu

1192

Horúce leto je tu a  my tomu ešte trochu prikúrime.  Predstavíme ti ženy, ktoré na plnej čiare vyhrali DNA lotériu a bude sa ti o nich snívať každú jednu noc. Si nato pripravený?

Tieto ženy si dokázali podmaniť sociálne siete a titulky časopisov. Vytvárajú nové trendy alebo na druhej strane porušujú tie zabehnuté. Milióny fanúšikov sledujú každý ich krok, všetko, čo robia.  A dokážu byť rovnako dôvtipné ako sexy, tak ich kariéra presahuje hranice celého sveta. Ich tváre dokážu zlomiť tisícky sŕdc, ale netreba zabúdať, že ide aj o ženy ktoré sú úspešné vo svete biznisu a dokážu si efektívne budovať svoju vlastnú značku. Tak si zaslúžia aj tvoj rešpekt a úctu.

Daj nám vedieť, či sme sa ti trafili do vkusu a pošteklili  tvoju predstavivosť.

Gigi Hadid

Od seriálu Skutočné manželky až po princeznú všetkých supermodeliek, GIGI HADID odnavigovala svoju kariéru lepšie ako Louis Hamilton na Grand Prix Monaco. Má za sebou mnoho úspešných projektov, fotila pre najprestížnejšie časopisy a je pripravená dobiť aj tvoje srdce.

Emily Ratajkowski

Na svete existuje iba jedna Emily Ratajkowski a stále nikto nedokáže správne vysloviť jej meno. Je to žena, ktorá z filmu Blurred Lines dokázala urobiť fenomén a jej sláva v Hollywoode každým dňom rastie. Modelka narodená v Londýne, objavuje na najväčších obrazovkách sveta a je túžbou nejedného chlapa.

Jourdan Dunn

Jourdan Dunn je dokonalá žena po všetkých stránkach. Po skromných začiatkoch v Greenforde sa ako 26 ročná stala prvou britskou ženou tmavej pleti, ktorá sa objavila v rebríčku najlepšie zarábajúcich modeliek časopisu Forbes.  Jej portfólio je dôkazom tvrdej a čistej práce. Krásna žena a ešte aj úspešná, sen každého chlapa.

Irina Shayk

Ak si proti Rusák, tak táto slečna ti dá dôvod na nákup jednosmernej letenky do Moskvy. Spolupracovala s Armani a pre Elle a takisto nesmieme opomenúť jej rolu v hudobnom počine spoločnosti  Kayne West-a vo videoklipe k skladbe Power. Ak si ho ešte nevidel, zapínaj Youtube a máš o večerný program postarané.

Adriana Lima

Najznámejšia modelka značky Victoria Secret. Vytvoriť ju musel brazílsky poloboh, ktorému sa podarilo spojiť dokonalosť s dokonalosťou a vznikol panteón ženskej krásy, ktorú má na pozadí telefónu nejeden chlap. Má 36 rokov, je matkou 2 detí a stále získava titul najžiadanejšieho anjela Victoria Secret.

Chrissy Teigenová

Bolo by ti odpustené, ak by si si myslel, že Chrissy Teigenová je iba hollywoodský výmysel. Je inteligentná, zábavná, vtipná a zároveň krásna a nebojí sa prezentovať svoje názory aj na politické dianie. Žena do voza aj do koča. Môžeme je dať aj pomenovanie jednorožec medzi ženami. Nikto neverí, že existuje.

Zdroj: fashionbeans.com

Napíš komentár