Netflix pozná odpoveď na otázku, ako to dopadne, keď zavriete 1O nadržaných sexi mladých ľudí na ostrov

1712
to hot to handle netflix

Seriál Too Hot to Handle zožal vo svete veľký úspech a neobišiel ani Slovensko, hoci jeho čísla na online filmových portáloch sotva presahujú 50%. Plytký scenár, ohováranie, zákernosti, faloš a hromada sexy mladých ľudí napriek varovaniu kritikov zaujali milióny ľudí. Dnes majú účastníci show, ktorá prebehla koncom minulého roka, na sociálnych sieťach státisíce fanúšikov.

Casa Tau, no kto by tam nešiel?

V roku 2019 sa v luxusnom plážovom rezorte Casa Tau v Mexiku stretlo 10 nadržaných mladých ľudí. Túžba bola priam hmatateľná vo vzduchu. Účastníci show sa od začiatku netajili svojou láskou k sexu, erotike, randeniu a flirtu. Netflixu treba pridať k dobru, že vybrali naozaj lákavé kúsky. Či už ženy; plné tvary, dlhé nohy, krásne vlasy a odzbrojujúce úsmevy, alebo páni s vyrysovanými svalmi a vycibrenými baliacimi technikami, od prvého stretnutia pracovali na tom, ako dostať účastníkov opačného pohlavia do postele. Ich plány však veľmi rýchlo skrížil elektronický hlas vychádzajúci z bieleho kuželu pripomínajúceho lampu. Ako sa diváci počas sledovania seriálu mohli presvedčiť, takéto kužely boli umiestnené a skryté doslova na každom kroku. Ich úlohou bolo monitorovať dianie v rezorte a dbať na dodržiavanie “zákonov”, pričom ten, ktorý zmaril snahy účastníkov, znel: “Zákaz sexu, bozkávania či iných erotických praktík alebo intímnych dotykov.” Viete si predstaviť, ako sa asi desiati nadržanci zatvárili. Za každé porušenie pravidiel sa z výhry 100-tisíc dolárov strhávali peniaze.

Harry a Francesca

Najikonickejším párom celého seriálu, ktorého zámerom bolo podnietiť nespútaných a nezodpovedných mladých ľudí vybudovať si s osobami opačného pohlavia trvalé, hlboké a ozajstné vzťahy, bola dvojica Harry Jowsey a Francesca Farago. Od začiatku tiahli celú show nahor a viedli najväčšiu sledovanosť. Nepochybne k tomu prispel ich atraktívny zovňajšok. O Francescu mal v priebehu natáčania záujem takmer každý mužský účastník, prekvapivo ju však získal ten najmladší. Možno na to využil taktiky, ktoré si osvojil počas svojej predošlej účasti v austrálskej súťaži Heartbreak Island? Harry ju dokonca vyhral a okrem 100-tisíc dolárov si ako trofej odniesol aj prekrásnu priateľku. Dá sa preto povedať, že Harry Jowsey je majster v obore.

Lov na mrchu

Neskôr sa k pôvodnému desatoru pridali ďalší traja účastníci. Nová krv rozbúrila harmonické vody, ktoré medzi súťažiacimi vládli. Nakoniec im zo 100-tisíc dolárov aj pričinením búrlivej a sexuchtivej povahy Harryho a Francescy zostal iba zlomok, ktorý si súťažiaci rozdelili medzi sebou.

Zdroj: csfd.cz

Napíš komentár