Chladnička na pivko, ktorú jednoznačne potrebuješ

2184
vw chladnicka

Leto je za dverami, ty sa už tešíš na letné chaty a grilovačky s tvojimi kamošmi. Ale, čo ti dokáže pokaziť dokonalý pôžitok? Teplé pivo. Preto táto prenosná chladnička je to presne to, čo potrebuješ na toto leto. Splní dokonale účel a ešte je aj štýlová.  

Tento super cool chladič má objem 8 galónov a zmestia sa ti tam pivka pre celú partičku. Ikonický dizajn VW sa stal zberateľským snom každého fanúšika tohto hippie auta. Vyrába sa z antikorovej ocele a na svedomí ju  má spoločnosť Board Masters so sídlom vo Veľkej Británií. Je vybavená uzamykateľným vrchom a rukoväťou, čiže pohodlne si chladničku odtiahneš kam len sa ti zachce. Samozrejme je na kolieskach, ktoré sú pogumované a zvládnu takmer každý terén.  Na základe dvojfarebného lakovania, potlače dverí a množstva okien sa dá predpokladať, že výrobcovia sa inšpirovali modelom Volkswagen Samba, ktorý bol najluxusnejšou verziou autobusu Volkswagen T1. Chystáš sa na poriadnu grilovačku? Príjemná spoločnosť, chutné mäso pripravené kvalitným kuchynským nožom a rôzne druhy nápojov, ktoré si odložíš práve v tejto chladničke. Must-have produkt pre správnych chlapov.

Bohužiaľ momentálne je tento model na Amazone vypredaný, ale ak doplnia zásoby tak ťa hneď budeme informovať nech zahviezdiš na nejakej slovenskej plážičke.  

Napíš komentár