Top aplikácie na Slovensku, ktoré ti dohodia rande

2510
aplikacie na zoznamenie

S výberom správnej aplikácie na zoznámenie je to ako s výberom vína. Poznáš pár veľkých mien, ale vinná karta ti ponúka oveľa viac. Ako sa rozhodneš? Dopredu neexistuje žiadna záruka, že tvoj výber ti bude chutiť. A tak je to aj s aplikáciami na zoznámenie. V tomto článku ti prinášame 2 najpoužívanejšie dating aplikácie na Slovensku. Tak, použil si nejaký v časoch karantény?

Na úvod: Ako pracovať so swipom v aplikáciách? Jedna rada pre začiatočníkov: musíš poznať hráčov a stanoviť si čo očakávaš. Rovnako ako someliér na trhu sme vybrali najlepšie aplikácie. Teda konkrétne dve, ktoré majú najviac slovenských používateľov. Tak sťahuj do mobilu a veselo swipuj. Veď teraz ani inú možnosť ako si dohodnúť rande na rok 2021 ani nemáš.

Badoo

Najlepšia aplikácia, ak chceš možnosti. Veľmi veľa možnosti.

Badoo app

Nie je dobré sa spoliehať nato, že niekoho stretnete v práci. A nie je tiež šťastné riešenie sa spoliehať na kamaráta, ktorý ti sľúbi rande so svojou sexy sesternicou. Žiadny kamarát ti dobrovoľne nedohodí rodinný poklad. Šance na úspech sú asi rovnaké ako prípad Brexit. Ty chceš možnosti a Badoo ti ich ponúka viac ako 420 miliónov po celom svete. Ale ako zaujať v tak veľkom rybníku? V prvom rade si vypracuj zaujímavý, ale pravdivý profil. Tým sa jednoducho dokážeš odlíšiť od ostatných Alfa samcov, ktorý majú rovnaký inštinkt lovca.  Platí staré známe pravidlo: Buď sám sebou. Nevešaj si nabúchané fotky upravené v aplikáciách. A hlavne si nesťahuj fotky modelov z internetu. Lebo ak dôjde k stretnutiu tvoje internetové ego spľasne presne tak, ako keď svalovec vysadí steroidy. Buď vtipný, smart a otvorený. S týmto prístupom si ťa niektorá určite chytí.

Tinder

Najlepšia aplikácia pre nájdenie jednorázovky.

Tinder app

Aplikáciu Tinder asi netreba veľmi predstavovať. Celá aplikácia funguje na základe tvojej polohy. Myslíme lokalizačnú polohu. V nastaveniach si stanovíš do akej vzdialenosti má aplikácia vyhľadávať nové tváre, ktoré čakajú na teba. Následne sa ti zobrazia fotky ľudí (výstava ako v Danubiane) s ich krátkym popisom a s informáciou, ako ďaleko sa od teba nachádzajú. Ak ťa dáma okúzli tak swipneš doprava na srdiečko, ak nie tak swipe ide doľava. Len si tie strany nepopleť, lebo z vízie horúcej noci sa môže rýchlo stať nočná mora. Ale pozor, prvé správy si môžete vymeniť až keď si srdiečka vymeníte navzájom. Výhodou je, že ťa nebude spamovať osoba o ktorú nemáš žiadny záujem. Sklamanie eliminuješ už na začiatku. Jedno upozornenie: Tinder má stanovené limity na swipe do prava. Maximálny denný limit je 100 šuchnutí prstom. Tak poriadne rozmýšľaj komu svoje srdce pošleš.

GOOD LUCK!

Zdroj: fashionbeans.com

Napíš komentár