Technologické vychytávky vhodné nie len do karantény

1185
tipy na darcek pre muza

Karanténa nekaranténa obdarovať sa musíš. Ak rozmýšľaš, čo ti doma ešte chýba a čo by ťa potešilo alebo len chceš dať nápad svojim členom rodiny, ako ti môžu spríjemniť čas, ktorý s nimi musíš tráviť. Čítaj ďalej.

Odpoveďou pre nešťastnú manželku, partnerku, sestru či matku sú technologické hračky. Tie ocení každý chlap. Prinášame prehľad niektorých, ktoré sú cenovo dostupné a vášmu drahému jednoznačne vyčarujú na tvári široký úsmev.

Hračky pre hráčov

Pre hráčov sú neoceniteľným artiklom HERNÉ KOMPONENTY, ako klávesnice, počítačové myši a herné podložky. Nájsť ich možno v každom špecializovanom obchode. Treba sa lepšie poohliadnuť, pretože výrobkov sú tisíce, a nie všetky sú totožnej kvality. Klávesnice s podsvietením môžu stáť zhruba 80 eur. HERNÉ MYŠI od 30 eur do 80 eur. Podložky sú dôležité na správnu prácu s myšou. Bežný používateľ počítaču to nikdy nepochopí, no verte nám, každý hráč ocení kvalitnú hernú podložku, navyše, ak je opatrená o nejaký cool dizajn. Podložky sú zo všetkých vyššie spomenutých herných príslušenstiev najlacnejšie. Zoženiete ich zhruba za 30 eur. Cena však môže variovať v závislosti od značky alebo kvality.

Chytrý projektor do vašej domácnosti

Čínska firma Xiaomi opäť prekvapila. Na trh uviedla Xiaomi Mi Smart projector Mini za krásnych 499 eur. Tento projektor je prenosný, čo znamená, že ho nepotrebujete zabudovať do steny, ale pokojne si ho môžete vziať so sebou na výlet či na chatu. Dá sa nastaviť veľkosť rozptylu, takže veľkosť obrazu prispôsobíte veľkosti vášho plátna. Ako plátno vám postačí biela stena. S týmto fantastickým projektorom zvládnete pozerať čokoľvek, aj vysoko kvalitné filmy a videá. Bez výmeny batérie vydrží Xiaomi Mi Smart projector Mini úctyhodných 30 000 hodín. A to už je niečo. Ale na trhu existuje mnoho PROJEKTOROV, ktoré ti teraz doma dokážu vytvoriť atmosféru kina, ktoré chýba už každému z nás.

Xiaomi na kolieskach

Nemohli sme si nevšimnúť, ako výrazne pokročila firma Xiaomi vo vývoji unikátnych a celosvetovo obľúbených technologických hračiek. Špecializujú sa na výrobu mobilných zariadení, projektorov, vysávačov, rôznej elektroniky a na trhu vedú aj v kategórii kolobežky. Kolobežka Xiaomi Mi má dojazd až 45 km na jedno nabitie. Je skladná, takže s ňou bez problémov nastúpite do električky či vlaku, alebo ju v kufri auta prenesiete k mólu pri rieke, kde sa chcete povoziť pri západe slnka. Riadidlá obsahujú vstavaný displej a energia sa pri brzdení dobíja. Elektrická kolobežka Xiaomi Mi môže byť vaša už od 544,90 eur. Nech máš v prázdnych uliciach štýl a hlavne teraz ti v tvojej divokej jazde nebudú prekážať okoloidúci.

Zdroj: redakcia

Napíš komentár