Omyly, ktorých sa dopúšťaš pri balení ženy snov

732
ako zbaliť ženu

Chceš mať po boku kráľovnú, ktorá bude vyzerať ako z katalógu, ale nedarí sa ti? Možno robíš pár chýb a ani si to neuvedomuješ. Prinášame ti zoznam tých najčastejších omylov, ktoré robí väčšina mužov na zoznamovacích aplikáciách a nedarí sa im v love. Ak robíš niektorú z TÝCHTO chýb, zbystri pozornosť. Teraz je najvyšší čas ich napraviť.

1. Zvolíš nevhodnú fotku

Fotografie sú jediným a najdôležitejším aspektom každého online profilu. Je to hneď prvá vec, ktorú uvidí potenciálna korisť a na základej tvojej fotky sa rozhodne, či za to stojíš.

Chceš, aby sa na teba ženy doslova lepili? Skupinové fotografie, slnečné okuliare alebo fotky z tej NAJ žúrky nie sú tým najlepším nápadom, ako upútať oko nejakej sexice.

Chceš ukázať vymakané telo? Nezabúdaj na jednu vec. Vyhni sa klišé selfíčkam v kúpeľni, ktoré ukazujú, aké máš dokonalé telo. Radšej pridaj obnaženú fotku z pláže alebo z nejakej zaujímavejšej lokácie, vďaka ktorej nenapádne poukážeš na to, čo skrývaš pod oblečením.

Kvalitné a premyslené fotografie sú zárukou toho, aby sa ženy na teba lepili ako muchy na lep.

2. Máš nudné BIO

Nikoho neodradí nič viac, než fádne bio. Nezabúdaj na to, že ide o vstupný portál do tvojho JA, a preto by si si mal dať záležať. Nekopíruj citáty, ktoré sú notoricky známe a má ich stovky (ak nie tisícky) mužov na svojich profiloch. Skús byť originálny a pohraj sa so svojou predstavivosťou.

Ukáž zmysel pre humor a napíš o sebe niečo originálne. Niečo, čo tu ešte NEBOLO. Predtým, než svetu dáš o sebe vedieť, dvakrát si premysli, čo napíšeš. Netúžiš po tom, aby tvoje nezaujímavé a otrepané BIO slúžilo ako odpudivá sila na nejakú zmyselnú kočku. To určite NECHCEŠ.

A ešte niečo – v BIU neuvádzaj požiadavky o tvojej vysnívanej krásavici. Nejde predsa o hľadanie agentúry, ktorá ti poskytne ideálny job. To NIE! Autenticita, zmysel pre humor a inteligencia, patria k atribútom, vďaka ktorým dostaneš ženy do kolien.

3. Hráš sa na niečo, čím nie si… Alebo naopak, chýba ti sebavedomie

Mať zdravé sebavedomie je základ. Ak patríš k frajerom, ktorí majú široké lakte a chcú si niečo dokázať, tak vedz, že s takýmto prístupom veľa vody nenamútiš. A neuspeješ ani s tým, ak sa budeš hrať na plachého, nevýrazného chlapca.

Online zoznamovanie nie je také jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Preto buď presne taký, akým si v bežnom živote. Nesnaž sa hrať na niečo, čím nie si. Ak dôjde k prvému rande, tak druhá strana tento fakt určite neprehliadne.

4. Príliš dlhé čakanie na to, kým sa s ňou osobne stretneš

V prípade, že si s nejakou sexy kráskou píšeš poriadne dlho, maj na pamäti dôležitý fakt. Na zoznamke nie si preto, aby si si vytváral virtuálnych priateľov, ty si tam preto, lebo chceš niekoho reálne spoznať a s danou osobou tráviť čas.

Preto nečakaj dlhé týždne na to, kým sa stretnete. Druhá strana môže stratiť záujem, prípadne sa nájde niekto, kto sa ujme iniciatívy rýchlejšie než ty. Píšeš s nejakou sexy šupou? Nezaháľaj. Ak si s ňou rozumieš, nemáš čo stratiť.

5. Ide ti len o SEX!

Nie je nič horšie, ako po pár vetách poslať babe nude fotku. A ešte horšie je to, ak ti dá „videné“ a ty jej stále píšeš, hoci vidíš, že nemá záujem. Môže ťa bloknúť a ak ti to nedocvakne ani vtedy a vytvoriš si fake profil, aby si jej neustále písal, tak si pomyslí, že si fakt zúfalec.

Zasielanie nahých alebo polonahých fotiek nie je v dnešnej dobe ničím výnimočným a mnohí chlapi to praktizujú, aby svojím „nástrojom lásky“ ohúrili opačné pohlavie. Aj tu ti však dáme jednu radu – ak si to žena od teba nevyžiada, neposielaj jej nahý záber len preto, lebo TY to tak chceš! Môžeš ju tým LEN odplašiť!

Zdroj:manofmany.com

Napíš komentár