Čítaj aj po karanténe-knižné tipy pre správneho štramáka

754
tip na knihu

Počas trvania obmedzení si pozrel všetky svoje obľúbené seriály na ktoré si nemal nikdy čas, svaly si si už tiež nabúchal a čo teraz? Začni čítať.  Nie len, že si rozšíriš slovnú zásobu, parádne zrelaxuješ, ale múdry štramák je pre ženy neodolateľný. Tak vypni Netflix, telefón, a začítaj sa do poriadnej knihy. Tu máš náš skromný výber, ktorý ti pomôže na chvíľu zabudnúť na dianie okolo nás. Riaď sa heslom, trávim zmysluplne čas s poriadnou knihou v ruke! Dnes si pozrieme na knihy, ktoré z teba spravia chill človeka so zdravým pohľadom na svet.

Jemné umenie mať veci v paži – Mark Manson

Ide o knihu o osobnoj rozvoji pre novú generáciu od blogerksej superstar, ktorá ukazuje, ako sa prestať riadiť pravidlami „pozitívneho“ myslenia a nájsť svoj vlastný spôsob spokojného života podľa toho, čo je pre nás dôležité. Ľudia sú totiž omylní (veď sám to zerejme poznáš) a majú svoje obmedzenia. Nie vždy musíš byť úžasný a výnimočný. Niekedy si víťaž, inokedy lúzer a ver nám nie vždy je to tvoja chyba. Poznáš to ,neustále sa snažíš o dokonalosť, o naplnenie očakávaní tvojho okolia, cheš byť proste Superstar! Ale toto ťa často robí nešťastným, tak nauč sa mať jemne veci v paži a hneď budeš šťastnejší. A teraz je to obzvlášť dôleźité! Tak spoznaj JEMNÉ UMENIE MAŤ VECI V PAŽI.

Vyser sa na to – Gary John Bishop

Geniálna kniha, ktorá  bola označená pečaťou New York Times Bestseller a to už o niečom svedčí. VYSER SA NATO a prestaň sa sťažovať, že nemáš šťastie. Prestaň zvaľovať vinu na iných a prestaň poukazovať na okolnosti. Stále ide len o tvoj život.
Ak máš pocit, že všetko v tvojom živote je neustále na nič, tak v tom prípade nie je problem v iných, ale v tebe samom. Aspoň to tvrdí Gary John Bishop, známy kouč s ohromnou charizmou. Vo svojom bestselleri, okorenenom pravým škótskym humorom, ti Gary najprv bez servítky naservíruje pravdu, aby si pochopil, v čom robíš chybu, a potom ti empaticky vysvetlí, ako sa môžeš vymaniť zo začarovaného kruhu a získať potrebný nadhľad. Kniha je určená pre všetkých, ktorí už majú plné zuby rečí o pozitívnom myslení. Za nás hovoríme jednoznačne áno tejto knihe.

Modely úspešného randenia – Mark Marson

Keďže sa riadime heslom vzdelávaj sa v karanténe, tak tu máš jednu knihu, ktorá ťa pripraví na postapokalyptický svet randenia. Teraz keď sedíš sám doma, tak máš čas intenzívne rozmýšľať nad tým, že predsa už by si sa mal aj usadiť a nájsť si tu správnu ženu. Postupne zisťuješ, že život v štýle René mládenca príhody a skúsenosti už nie je pre teba, ale ako na úspešne rande? V knihe MODELY ÚSPEŠNÉHO RANDENIA nájdeš odpovede na všetky svoje otázky. Mark Manson, napísal knihu o zvádzaní ako čisto emocionálnom procese, ktorý by sa mal zakladať na vzájomnom pochopení a bytí samým sebou namiesto snahy zapôsobiť a vyvolať často falošný dojem. Dlho neváhaj, prečítaj si ju už dnes a staň sa rande guru!

Prajeme ti príjemné čítanie.

Napíš komentár