4 vyšperkované motocykle, vďaka ktorým každý SPRÁVNY chlap zažiari.

1020

Ktorý chlap netúži po adrenalíne a zbesilej jazde, ktorá mu spôsobí nezabudnuteľný zážitok? A možno tým ohromí aj nejednu ženu, ktorá bude zdieľať jeho nadšenie.

S výberom tých NAJ motocyklov, bude každá vaša jazda stáť za to. A ešte niečo – obdivné pohľady okolia vás neminú. Za to dáme ruku do ohňa.

Živelná HONDA CB300R

Exkluzívny vzhľad tejto mašiny, povyšuje tento motocykel na celkom iný level. S týmto modelom dozaista neostanete nepovšimnutý. LED smerovky, svetlomet, leštené zliatinové krytiny sú tým pravým orechovým, vďaka ktorým si fanúšikovia dizajnu prídu na svoje.

Masívny vzhľad nie je žiadnym očným klamom. Rovnako, ako pri starších modeloch, aj pri modeli CB300R, hviezdi v hlavných úlohách kov. S týmto krásavcom perfektne zapadnete do mestských ulíc a nestratí sa ani diaľnici. A musíte uznať, že toto sú skvelé správy, však?

Dynamická zábava s KTM 390 DUKE

DUKE 390 je motocykel prešpekulovaný tými najmodernejšími technikami, ktoré garantujú ultimátnu zábavu, či už brázdite betónovú džungľu alebo ste sa ocitli v spároch nevyspytateľných cestičiek v horskom teréne.

Tento motocykel vás nebude obmedzovať v pohybe, keďže poskytuje veľa miesta a neocitnete sa v neprirodzenej jazdeckej pozícii. Fantastické jazdné vlastnosti perfektne dotvára polyfunkčný kokpit. Ten jazdcovi prináša všetky potrebné informácie o dojazde a spotrebe paliva.

Či patríte k osamelému jazdcovi alebo preferujete jazdu vo dvojici, DUKE 390, má pre vás pripravenú pozíciu, ktorá vám zaručene bude vyhovovať.

Nezabudnuteľné dobrodružstvá zažijete s BMW G310 GS

Riadidlá, ktoré sú široké, vystretý chrbát a dokonalý komfort z jazdy – presne pre toto je tento motocykel taký obľúbený. BMW G310 GS je ľahký, ale výkonný. Vďačí za to motoru, ktorý má objem 313 cm3.

Hliníkové kyvné rameno patrí k ďalšiemu neodmysliteľnému prvku tohto geniálneho motocykla. Široké pneumatiky zabezpečujú ideálnu priľnavosť k vozovke. Čo viac si priať? Sofistikované technické prvky G310 GS každému mužovi zaručujú, že bude na čele!

Ľahko ovládateľný KAWASAKI Z650

Radový dvojvalec , ktorý má objem 649 cm3 a s výkonom 53 kW, má motocykel dostatočné množstvo sily na predbiehanie. Tento model skvelo reaguje aj vo vysokom rozpätí otáčok. KAWASAKI je ako stvorený na jazdu po meste.

Model je dostupný v troch farbách. Jedinečný krútiaci moment tomuto motocyklu dodáva vodou ochladzovaný a kompaktný motor Parallel Twin, ktorý má objem 650 ccm. Čo hovoríte na tohto tátoša?

Zdroj: hiconsumption.com

Napíš komentár