Kvalitné športové oblečenie – polovica tvojho úspechu

1273
športové oblečenie

Playlisty, ktoré ťa nakopnú pri športe sme ti už predstavili. Druhým dôležitým prvkom pri športe je oblečenie. Ale nevieš načo sa pri výbere sústrediť? Tak čítaj nižšie a dozvieš sa viac.  

Móda a oblečenie je súčasťou každého z nás, kto na svoj vzhľad úplne nekašle. Sú dôležité nie len v kancelárií a v bežnom živote, ale tvoria dôležitú súčasť aj pri športe. Samozrejme, že môžeš cvičiť aj v rozgajdaných teplákoch. No nepôsobí to veľmi dobre. A ty chceš byť štramák aj keď sa jemne zapotíš. Druhou funkciou, ktorá je dôležitejšia ako trendy vizuál, je funkčnosť oblečenia. Nechceš mať mapu Ameriky pod pazuchami po 5 minútach na orbitreku. Správne zvolené oblečenie odvedie tvoj pot ako horský pôtočik a ty sa budeš cítiť fresh aj po hodinovom tréningu. Dôležitou súčasťou športového oddievania je aj DOBRE ZVOLENÁ ŠPORTOVÁ OBUV. Dokáže ochrániť tvoje kĺby pred prípadnými zraneniami a poškodeniami. Kvalitná obuv a odev dokáže vypumpovať tvoje športové výsledky do dokonalosti.  

Aby si vedel, čo je dôležité pri výbere toho SPRÁVNEHO ŠPORTOVÉHO OBLEČENIA, nižšie ti uvádzame zoznam vecí, na ktoré by si mal pamätať. Takže čítaj pozorne a staň sa dobre informovaným športovcom.

Výkon

V prvom rade sa musíš sústrediť na výkon, ktorý chceš v športe podať. Je rozdiel v oblečení na beh, box a futbal. Nerátame obuv, ale funkčnosť, ktorá je pre výkon dôležitá. Nie zo srandy značky vyrábajú na každý šport separé oblečenie. Správne zvolený odev má veľký vplyv na výkon, ktorý budeš schopný predviesť. Lebo ak sa cítiš príjemne a komfortne všetko ide s úsmevom na perách. Ak by si rád zvýšil svoj výkon, tak investuj do kvalitného oblečenia vyrobeného pre daný  šport.  

Ochrana 

Kvalitné športové oblečenie chráni tvoje telo pred prípadnými zraneniami. Ak si športovec začiatočník, tak ver že conversy nie sú správna obuv na šport. Napríklad správne zvolená BEŽECKÁ OBUV ťa dokáže ochrániť pred malými zraneniami. Sú navrhnuté tak, aby tvoju nohu fixovali a ona sa cítila ako v bavlnke. Pri dobre zvolenej teniske máš pocit, že bežíš na obláčikoch. A pri takýchto pocitoch sa budeš oveľa viac tešiť zo športu.  

Sebadôvera 

Keď si oblečieš správne športové oblečenie, tak si budeš aj viac veriť. Budeš mať štýl a ešte ti to pridá na sebadôvere. Win-Win. V dobrom odeve sa budeš cítiť aj viac motivovaný a tvoj výkon bude nezastaviteľný.  

Štýl 

Športové oblečenie nemusí byť len nudné, staré a škaredé. V súčasnej dobe to už nie je len o červených kraťasoch a bielych tielkach. Dizajnéri športového oblečenia sa vyhrali s farbami a materiálmi a ty si máš z čoho vyberať. Z nakupovania sa stane zábava a ty sa môžeš vyblázniť s rôznymi kreáciami. Popusti uzdu svojej fantázie a nechaj sa zlákať TRENDY KÚSKAMI.  

Veríme, že sme ti pomohli a budúce leto predvedieš svoj sixpack na kúpalisku aj vďaka dobrému oblečku.  

Zdroj: mensfashionmagazine.com

Napíš komentár