5 viet, ktoré žene v posteli nikdy nehovor

1186
cety ktore zene v posteli nehovor

Hovorí sa, že mlčať je zlato. A v posteli toto pravidlo občas platí dvojnásobne. Ak nechceš, aby ti tvoja drahá počas slastných chvíľok dala košom, nikdy jej nevrav tieto, možno pre teba, „zázračné“ formulky.

  1. „Už si, zlatko?“ alebo „Už budeš?“ počas prvých 60 sekúnd

Ak si myslíš, že žena dosiahne vrchol len pri pohľade na teba alebo počas toho, ako ju vyzliekaš, mýliš sa. Sex je pôžitok, ktorý si vyžaduje istý čas. Nejde iba o povinnosť, ktorú si môžeš po jej vykonaní vyškrtnúť zo zoznamu.

Máš tendenciu pýtať sa takéto nevhodné otázky počas milostného aktu? Áno? Tak sa nečuduj, že ženy o teba akosi nejavia záujem. Sleduj jej telo a uvidíš, či sa blíži k vrcholu. Bez zbytočných otázok. Slastne vzdychá? Nebodaj, kričí tvoje meno? Tomu sa vraví jackpot!

2. „Buď mokrá, miláčik!“

Keď je žena sexuálne vzrušená, prietok krvi sa zvyšuje a prúdi do jej pohlavných orgánov, čo spôsobuje zväčšenie klitorisu. Vagína sa v tomto momente lubrikuje. Je pravdepodobné, že vnikanie do jej rozpáleného vnútra je tým najlepším pocitom, ale… Ak chceš (a to určite nechceš!) spomaliť jej vlhnutie, stačí ak jej povieš, aby bola predčasne mokrá. A sexuálny zážitok bude razom fuč!

Existujú fyziologické a psychologické dôvody, prečo žena nezvhlne len tak, kedy to chceš ty. Neprikazuj jej to, pretože si bude myslieť, že nie je dosť dobrá v posteli a mokrá nebude už vôbec.

3. „Tvoj zadok vyzerá z tohto uhla perfektne.”

Bez ohľadu na to, aká je žena sebavedomá, a aké štýlové má na sebe handry, ak je nahá, môže to spôsobiť, že bude plachá. Akákoľvek hanlivá poznámka – pokiaľ ju nepodporí, napríklad v prípade špinavých rozhovorov – by mala byť pasé.

Namiesto toho, uctievaj jej telo, bozkávaj ju a hraj sa s každým centimetrom jej krásy. A nezabudni jej dať komplimenty o tom, ako jej zadok vyzerá chutne, ako sa ti páčia jej prsia alebo aj to, že je pre teba tou najkrajšou ženou na svete.

4. „Mmmm, chcela by si, aby si to tu (doplň meno najlepšieho priateľa) rozdal s nami?”

Túžis po trojke? Choď na to opatrne. Korčuľuješ na veľmi tenkom ľade. Pokiaľ tvoja partnerka o takýchto veciach nehovorí, zameraj sa len na ňu. Je to niečo podobné, ako sme uviedli v druhom bode – zbytočne ju vyplašíš a tebe zostanú oči pre plač.

5. Ticho počas sexu

Čo je horšie ako započutie nevhodnej vety pri sexe? Hrobové ticho. Vzájomné slastné stonanie dokáže zázraky. Sex je predsa zábava. Uvoľni sa a užívaj si to. Čím viac budete spoločne vzdychať, tým lepšie zistíte, čo sa vám v sexe páči. 

Preto rozhýb bránice a hor sa do radostného kvílenia!

Zdroj: manofmany.com

Napíš komentár