Prekvap svoju polovičku nezabudnuteľným víkendom na Slovensku

866
kam cestovat na slovensku

Leto je v plnom prúde a ty sa s veľkou pravdepodobnosťou cestuješ po Slovensku. Ešte máš čas aj tento víkend obdarovať svoju polovičku nezabudnuteľnou cestou po našich diaľniciach. Veď čas je to najkrajšie, čo môže darovať jeden človek tomu druhému. Zorganizuj svojej drahej polovičke nezabudnuteľný víkend plný romantiky a ona sa ti už odvďačí iným spôsobom. Buď štramák a naplánuj spoločný čas plný prekvapení.  

My ako správni parťáci sme ti vybrali pár miest na rodnej hrude, kde sa môžete oddávať spoločným radovánkam. Cestuj toto leto po Slovensku a pomôž aj svojou troškou k záchrane slovenských hotelov a reštaurácií. Podpor turizmus a malých živnostníčkov, oni sa ti odmenia kvalitou svojich služieb 🙂

A teraz si obzri pár miest, ktoré sme pre teba vybrali. Tebe už zostáva len jediné, zabookovať romantické ubytovanie a vybrať sa na cestu, ktorá bude pre vás oboch nezabudnuteľná. 

Naše Vysoké Tatry 

Slovenské veľhory ti ponúkajú neobmedzené trávenie voľného času so svojou drahou. Objednáš pekný WELLNESS POBYT, kde sa po ťažkej karanténe obaja parádne zrelaxujete a užijete si jeden druhého aj v inom prostredí ako v priestore vášho obydlia. Uvidíš bude to mať úplne iný feeling a vaša láska chytí druhý dych. Ak chceš tráviť čas konečne aj aktívne, tak si požičajte bicykle a vyrazte si spolu na príjemnú cyklotúričku. Veď tie kilečká, čo si nabral sa samé nezhodia 🙂 Alebo si len jednoducho doprajte romantiku, užívajte si pohodu a lásku. Tak checkuj ponuku pobytov a bookuj hneď teraz.

https://www.instagram.com/p/BysgpFeIw0n/?utm_source=ig_web_copy_link

Krásny Liptov

Liptov tento malebný kraj na severe Slovenska zahŕňa v sebe krásu hôr, rozkvitnutých lúk a divých zvierat, ktoré neuvidíte nikde inde vo svete. Už len kvôli tomu popisku z oficiálnej stránky Liptova tam chceš ísť hneď po skončení karantény. Nájdeš tam nielen lúku po ktorej sa môžeš prehánať ako divočák medzi púpavami, ale aj množstvo miest a atrakcií, ktoré uspokoja tvoje a aj potreby tvojej polovičky. Ona bude radosťou bez seba, keď vylezie z bazénov v aquaparkoch a ty sa budeš tešiť na večer, keď príde tvoja odmena za nabombený program. Ešte stále váhaš a ten POBYT NA LIPTOVE si vám nekúpil? Tak to okamžite naprav a pomaly baľ do batôžkov, nech si pripravený o 2 mesiace vyraziť.

Orava

Vieš ako sa vraví na Orave dobre na Orave zdravo! Zdravie budeš potrebovať nie len v tomto období, ale do konca života. Preto je Orava tou správnou voľbou na cestovanie za krásami Slovenska. Rázovitý kraj, príjemní domáci ľudia, len sa s nimi nerovnaj pri pití domácej, vopred prehráš tento boj a tvoj romantický výlet sa zmení na boj o život. Preto sa radšej zameraj na aktivity vo dvojici so svojou láskou. Vybehnite na bicykle, chodte na túru a prebádajte tento nádherný slovenský kraj. A večer? Doprajte si oddych vo wellnesse napríklad v takých pivných kúpeľoch. Nie zle, čo povieš? Orava ponúka mnoho dobrodružstiev a bola by škoda ak by si ich nezažil na vlastnej koži. BOOKNI POBYT NA ORAVE, dovolenkuj na Slovensku a pomôž slovenským podnikom prežiť #dobrebude!

Tak čo už máš zbalené?

Zdroj: štramácka redakcia, Instagram

Napíš komentár