Niečo pre fanúšikov tenisiek

1244

Letné počasie sa nám predvádza v plnej kráse a je najvyšší čas vyvenčiť tenisky v uliciach. My ti prinášame inšpiráciu na NOVÉ TENISKY, ktoré z teba spravia kráľa ulíc po uvoľnení opatrení.

Nájdenie toho správneho páru tenisiek nemusí byť až také ľahké, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Úprimne povedané trh je presýtený a možnosti sú neobmedzené. Je veľmi ťažké zvoliť si tú správnu dvojicu, ktorá bude panovať tvojim nohám.

Pri výbere tenisiek by si mal myslieť aj na univerzálnosť. Je fajn vlastniť milión crazy párov tejto fresh obuvi, ale vlastniť by si mal tenisky, ktoré zladíš ku všetkému. A samozrejme dôležitá je aj pohodlnosť. Táto vlastnosť nie je výsadou len dôchodcov. Lebo full color tenisky vyzerajú mega dobre, ale keď máš otlaky ako Himaláje asi nie je niečo v poriadku. Hlavne ak teniskoidná obuv patrí k tvojej každodennej rutine, ako keď si ráno dáš kávu.

Všetky tenisky, ktoré ti predstavíme prešli našim prísnym okom. Mysleli sme aj na kombináciu štýlu a funkčnosti. Každý z uvedených modelov si zaslúži byť tvojim go-to párom. Vybrali sme klasiky, ale aj model, ktorý ti pomôže zaujať na všednej ulici.

 A teraz si pozri 5 najlepších tenisiek, ktoré sme pre teba vybrali.

  1. Nike Air Max 90 QS Sneakers

TIETO TENISKY sú dôkazom, že aj trend tzv. dad sneaker, môže byť štýlový a fresh. Kombinácia čiernej, bielej a šedej dodáva eleganciu, ktorá sa hodí ku všetkému čo máš v šatníku.

2. New Balance 997 Sport Sneaker

Táto nová klasika z radov NEW BALANCE patrí k jedným z najvyhľadávanejším modelom tejto značky. Okrem výrazných farieb si na tejto topánke zamiluješ aj jej pohodlnosť.

3. Vans x Harry Potter Sneakers

Keď počuješ o oblečení s tematikou Harryho Pottera, tak sa ti vybaví módne peklo. Ale ak sa spoja šikovní ľudia vie z toho vzniknúť kvalitný kúsok, ktorý oživí aj ten najnudnejší šatník. Aj taká je spolupráca spoločnosti VANS a the Boy Who Lived’s. Podarené tenisky, ktoré keď si obuješ nebudeš sa cítiť ako v Halloweenskom kostýme.

4. Converse Jack Purcell CP Canvas Low-Top Sneaker

Jednoduchšia a strohejšia verzia legendárnych tenisiek CONVERSE. Vyznačujú sa jednoduchosťou a čistým štýlom, ktorý je univerzálny k akémukoľvek outfitu. Ako nevýhodu môžeš vnímať bielu farbu, ale do slnečných jesenných dní sú ideálne. Zažiariš ako hviezda Casiopea v spleti šedých a nudných modelov topánok.

5. Air Jordan XXXIII Basketball Sneaker

Na záver ti prinášame trochu extravagantnejší kúsok, ktorý nie je vhodný pre každého. Tieto pecky sa radia k jedným z najpodarenejších počinom tejto značky. Okrem štýlu ti prinášajú aj pohodlie a tvoja noha bude ako v bavlnke. Vďaka úžasnej technológií ti prinášajú stabilitu prednej časti chodila. Vymakaný systém šnúrovania ti dokáže poskytnúť fantastickú oporu. Teniska ako stvorená pre nôžky čaptavých 🙂

Zdroj: menshealth.com

Napíš komentár