Sex s ex

2179
prečo spať s ex

A je to vonku! Aj keď to môže znieť zvláštne, sex s bývalkou ti môže priniesť mnoho benefitov. Chceš vedieť akých? Prezradíme ti ich. Po prečítaní nasledujúcich riadkov sa určite budeš snažiť s tvojou ex skontaktovať. Ale to len v tom prípade, že ste sa rozišli v dobrom a nelietali taniere.

Chlapci z labáku, ktorí fungujú vo Wayne State University v Detroite, sa pustili do zaujímavého výskumu. A aké sú výsledky? No predsa ohromné. Tieto kapacity dospeli k záveru, že sex s bývalou je viac než prospešný a dokonca ťa urobí šťastnejším. Aj keď to znie absurdne, ale je to tak.

Experiment zahŕňal analýzu 113 čerstvo rozídených nešťastlivcov, ktorí sa zúčastnili dlhodobého výskumu, v rámci ktorého mala byť zodpovedaná otázka, či realizácia sexu s bývalou partnerkou zabraňuje rýchlejšiemu zotavovaniu sa z rozchodu.

Skupinka mužov musela taktiež odpovedať na niekoľko otázok:

  1. Mal si fyzický kontakt s bývalou po ukončení vzťahu?
  2. Ako si sa cítil od momentu, kedy ti dala kopačky?
  3. Ako sú tvoje momentálne pocity z rozchodu?
  4. Máš skúsenosť so sexuálnymi stretnutiami so svojimi bývalými partnerkami?

Údaje sa zbierali v priebehu dvoch mesiacov, s dodatočným zberom a sledovaním ďalších aspektov, ktoré súvisia s opätovným návratom k expriateľke.

Vedci výsledky zanalyzovali a dospeli k jasnému záveru – sex s ex nezabráni emocionálnemu uzdravovaniu sa človeka krátko po rozchode. Následne vyrukovali s informáciou, že tí, ktorých ťažili emócie z rozchodu, by mali uskutočňovať sexuálne stretká s bývalkou, pretože práve vďaka tomu bude ich každodenný život veselší.

Čo z toho vyplýva?

Nie, teraz nemusíš začať vypisovať tvojej tragickej láske zo strednej. Určite nie. Ak však budeš mať príležitosť zašantiť si s bývalou (a aj si zašantíš) nemusíš sa cítiť previnilo alebo si vyčítať, že si niečo pokašlal. Koniec koncov, vyšli ste z toho obaja ako víťazi. Užili ste si a zaspomínali na staré časy. Po chvíli aj tak obaja pôjdete po vlastnej ceste. Tomu sa vraví dokonalá WIN-WIN situácia!

Napíš komentár