Po čom ženy túžia na Vianoce?

489
tipy na darceky pre zeny

Vianočný čas je časom pohody, lásky a mieru. Ľudia sa môžu slobodne prejedať koláčikmi, jedna hostina strieda druhú, rodiny sa pomeria a všade panuje pokojná atmosféra. Len vo vás vrie napätie, lebo štedrý deň sa nezadržateľne blíži a vy stále nemáte darček pre vašu drahú ženu. Poďme sa spoločne pozrieť na to, akými pravidlami by ste sa pri voľbe darčeka pre ženu mali riadiť a čoho sa naopak vyvarovať.

Korálky od Natálky

Elegantným šperkom nikdy nič nepokazíte. Bižutéria má podobne ako kvety onu slávnu schopnosť zapáčiť sa každej žene bez rozdielu, čo je pre mnohých mužov nevyriešenou záhadou. Treba však brať do úvahy vek ženy, ktorú sa chystáte tieto Vianoce poctiť nejakým šperkom. Pokiaľ je to mladé dievča do 20 rokov a rada sa oblieka mladíckym štýlom, pričom sa nestráni farieb, urobíte dobre, keď siahnete po veselom šperku s teplými farbami. Vhodné sú náušnice, prstienky i rôzne korále alebo náramky. Pri voľbe šperku pre zrelšiu dámu odporúčame poohliadnuť sa po kvalitnom luxusnom šperkárstve. Tam vám, koniec koncov, s voľbou pomôžu. Milé panie za pultom dobre poznajú slabé stránky mužov a samé sa ponúknu, aby za vás šperk vybrali. Tradične však kupujte drahšie kúsky, napríklad zo zlata alebo striebra, poprípade s drahými kameňmi.

Kabátom proti fujavici

Hoci to už na mnohých miestach Slovenska neplatí, zima je stále považovaná za pomerne studené obdobie, plné sychravých dní. Do fujavice je najlepšie vyjsť v teplom kabáte. Oblečenie do zimy je ako stvorené, aby na vašu drahú partnerku čakalo pod stromčekom. Kedy inokedy darovať zimný kabát, ak nie práve v zime. A ešte k tomu na Vianoce. 

V knihách svieti slnko, aj keď za oknom zúri mráz

Všímate si, že vaša drahá trávi veľa voľného času s nosom v knihách? Potom máte prakticky po starostiach. Stačí len vypozorovať, aký žáner číta najčastejšie, a potom navštíviť najbližšie kníhkupectvo či knihu kúpiť cez internet. Najprv si stav vašej domácej knižnice dôkladne preverte, aby sa nestalo, že kúpite literárny kúsok, aký už vaša milá dávno prelúskala. To by celé čaro Vianoc tak trochu pokazilo. 

Čas strávaný s rodinou

Väčšina žien to myslí smrteľne vážne, keď povie, že čas strávený s rodinou je pre ne tým najlepšie minutým časom. Myslite na to pri voľbe vianočného darčeka. Menej je niekedy viac. Mnohé ženy si nepotrpia na množstvo fyzických darčekov, ba čo viac, zbytočný materiál, na ktorý bude sadať prach, skôr znenávidia než si obľúbia. Pouvažujte na tým, či by nebolo správne zahrnúť do vianočného darčeka aj deti či ostatných členov rodiny. Predsa len, pravej rodinnej lyžovačke sa len máločo vyrovná. Alebo zajednajte romantický pobyt na horskej chate. Ako možnosť sa núka aj wellness.

Zdroj:

Napíš komentár