Afrodiziakum – liek na dobrý sex

529
afrodiziakum

Početná skupina ľudí je zástancom toho, že do partnerského sexu by sa nemal nikto miešať. Žiadne erotické hračky, porno, lieky a hlavne sused. Lenže liečivá sa v sexe využívajú čoraz častejšie, pretože čoraz viac mužov trpí erektilnou dysfunkciou, alebo si počas dlhých večerov chcú zašpásovať aj počas jesene života, čo kedysi zvykom nebývalo. Ľudia dnes majú fúru voľného času. Sex tak začína byť trošku stereotypný, čo však nie je neliečiteľná diagnóza. Moderné, ale aj tradičné liečivá a afrodiziaká mu opäť prinavrátia stratený elán.

Čo afrodiziakum vlastne je?

Afrodiziakum ako také má svoje korene v časoch, keď po severe Sibíri ešte pobehovali mamuty a v Afrike sa stavali pyramídy. Afrodiziakum slúži na zvýšenie chuti do sexu. Je veľmi obľúbené, pretože je vyrobené z prírodných materiálov, nemá prakticky žiadne vedľajšie účinky, jeho výroba nie je príliš nákladná a má rýchly nástup účinku. Výhody užívania afrodiziák objavili už v starovekom Egypte, ale nie je vylúčené, že sa používali už predtým. Do obdobia starovekého Egypta sa začiatok používania sexuálnych látok datuje preto, že bol v tom období najrozšírenejší. Ľudia vtedy netrpeli hladom a mali pomerne veľa voľného času, čo im dávalo priestor k sebarozvoju, vzdelaniu a, samozrejme, relaxu. K relaxu neodškriepiteľne patrí sex. A ako sme už spomínali, aj dobrého veľa škodí. Sex začal byť pre Egypťanov nudný. Potrebovali posteľné hrátky trochu oživiť. Tak začali uvažovať a pátrať, ako by sa to dalo spraviť. Všimli si, že určité druhy potravín a rastlín vzbudzujú žiadostivosť. Tieto prírodné afrodiziaká sa používajú dodnes a možno ich vo svojej špajze máš aj ty.

Kedy ho použiť?

Afrodiziakum má oproti laboratórne vyrobeným sexuálnym tabletám tú výhodu, že jeho účinky nastupujú takmer okamžite. Môže sa stať, že keď afrodiziakum v spálni užiješ, nebudeš mať dosť času sa ani len vyzliecť, a už sa na svoju partnerku hodíš. Mal by si však zvážiť, kedy je nechuť do sexu spôsobená vekom či zdravotným stavom, alebo inou príčinou. Týmto nezáujmom o pohlavný styk sú známe hlavne ženy. Afrodiziakum však tento odpor nie vždy dokáže prelomiť. A nie vždy je správne sa o to pokúšať. Nechuť k sexu totiž môže mať viacero príčin. Jednou z nich môže byť prepracovanosť, stres, únava či skrátka rozrušenosť

Afrodiziakum nie je žiadna droga

Užitie afrodiziaka je nezávadné, potvrdí ti to akýkoľvek lekár. Nemusíš sa báť, že vystavíš svoje telo riziku. Afrodiziakum je prírodný výrobok. Neprejavuje sa vedľajšími účinkami. Nemusíš sa obávať bolesti hlavy ani nevoľnosti, afrodiziakum nemá na organizmus utlmujúci účinok. Niektorí ľudia sa pred užitím afrodiziaka bránia, lebo sa boja, že sa budú cítiť ako nadrogovaní či opití, to však nie je pravda. Po aplikácii tohto prírodného lieku ťa naopak zaleje vlna tepla a dokonale sa uvoľníš. Veď o tom to v konečnom dôsledku je. Afrodiziakum nerobí nič iné, než uvoľňuje organizmus.

Aké prírodné afrodiziaká poznáme? Nie nadarmo sa erotika prirovnáva k pikantnosti. Štipľavosť chilli pôsobí povzbudzujúco na organizmus a zabezpečuje lepší sex. Okrem chilli sú známy afrodiziakom tiež oriešky, med, káva, rôzne koreniny, čokoláda a zázvor. Z ovocia sú to hlavne ananás, ktorý vraj zmierňuje aj zápach ejakulátu a zlepšuje jeho chuť, potom rôzne lesné plody, ako maliny a jahody. Pokiaľ si gurmán a rád si pochutnáš na exotickom jedle, možno ťa poteší zistenie, že aj ustrice s červeným vínom či šampanským majú pozitívny vplyv na tvoje libido. Z exotických ovocí je to granátové jablko, čo má zázračné účinky. Z tých menej exotických potravín sú veľmi účinným afrodiziakom cibuľa a cesnak.

Zdroj: manofmoney.com

Napíš komentár