10 zaujímavých faktov o herečke Mila Kunis

1568

Mila Kunis je dobre známa herečka, ktorú môžete poznať najmä z filmu friends with benefits, v slovenskom preklade – ide len o sex. Vedeli ste však o nej týchto 10 zaujímavostí? Poďme sa na ne pozrieť v nasledujúcom článku.

1. Kunis sa objavila v niekoľkých televíznych seriáloch a reklamách, predtým, ako získala svoju prvú významnú rolu pred svojimi 15. narodeninami, kde hrá Jackie Burkhart v televíznom seriáli That ‘70s Show s Ashtonom Kutcherom.

2. Vo filme sa objavila v roku 2008, keď si zahrala Rachel v romantickej komédii Forgetting Sarah Marshall.

3. Jej matka Elvira je učiteľka fyziky, ktorá vedie lekáreň, a jej otec, Mark Kunis, je strojný inžinier, ktorý pracuje ako taxikár.

4. Kunis má staršieho brata menom Michael.

5. Kunis pochádza zo židovskej rodiny na Ukrajine a ako jeden z viacerých dôvodov presťahovania svojej rodiny do Spojených štátov uviedla antisemitizmus v Sovietskom zväze.

6. Hneď na druhý deň po prisťahovaní do Los Angeles bola Kunis zapísaná na základnú školu v Rosewoode bez akejkoľvek znalosti angličtiny.

7. V roku 2002 začala randiť s hercom Macaulayom Culkinom, ktorého môžete poznať z filmov sám doma. Počas ich vzťahu sa šepkalo, že sa vezmú, no nestalo sa tak.

8. Kunis začala randiť s Ashtonom Kutcherom v apríli 2012 a zasnúbili sa vo februári 2014. Dcéru Wyatt Isabelle im porodila 1. októbra 2014. Kunis sa za Kutchera vydala prvý júlový víkend 2015 v Oak Glen v Kalifornii.

9. Vo februári 2013 bola vymenovaná za ambasádorku globálnej značky Gemfields a stala sa tvárou ich reklamnej kampane.

10. Medzi jej obľúbené filmy patria Čarodejník z krajiny Oz a Dirty Dancing.

Napíš komentár