10 zaujímavých faktov o herečke Jennifer Aniston

1442

Prinášame vám opäť 10 zaujímavých faktov a tentokrát o herečke Jennifer Aniston. Ak vás zaujímajú fakty z jej kariéry či osobného života, tak neváhajte a pokračujte v čítaní ďalej. Čo ste nevedeli o jednej z najznámejších herečiek sveta?

  • Jennifer Aniston je americká herečka. Celosvetovo ju preslávila úloha Rachel Greenovej v televíznej komédii Friends. Za svoju dynamickú úlohu v televíznom seriáli získala cenu Emmy, Zlatý glóbus a cenu Screen Actors Guild Award.
  • Narodila sa v Los Angeles v Kalifornii 11. februára 1969. Obaja rodičia boli herci. Jej otec je Grék a jej matka je Američanka, ktorá má zmiešané európske a grécke pozadie. Aniston žila rok ako dieťa v Grécku a neskôr sa presťahovali do New Yorku.
  • Svoju matku nepozvala na svadbu, pretože boli istý čas v rozpore. Zdá sa byť dosť kruté nepozvať na svadbu ani svoju vlastnú matku, ale na druhej strane, ak s niekým nevychádzate, pravdepodobne nechcete, aby sa zúčastnil udalosti, ktorá má byť jedným z najšťastnejších okamihov vášho života.
  • Rozhodla sa začať pracovať na projektoch aj mimo filmového priemyslu. Strávila rok tvorbou parfumu, ktorý nakoniec vyšiel v lete 2010. Parfém debutoval v londýnskom Harrods a pomenovali ju jednoducho, Jennifer Aniston. Vyjadrila sa, že raz by chcela urobiť aj vôňu pre mužov.
  • Je tiež silnou ochrankyňou životného prostredia a na Deň Zeme v roku 2010 Aniston spolu s ďalšími hercami a herečkami zvýšila povedomie o zabíjaní delfínov.
  • Aniston je rodinne založené a vždy sa chcela skôr usadiť, ako prechádzať zo vzťahu do vzťahu. V roku 2000 sa vydala za Brada Pitta po tom, čo pár spolu randil dva roky. Ich manželstvo bolo úspešné a veľa ľudí im závidelo lásku, ktorú k sebe mali.
  • Šok prišiel v roku 2005, keď sa o Bradovi Pittovi a Jennifer Aniston hovorilo, že uvažujú o rozvode. Rozišli sa začiatkom roku 2005 a v marci 2005 Aniston podala žiadosť o rozvod. Brad Pitt mal žebraj pomer s herečkou Angelinou Jolie, s ktorou vtedy pracoval na jednom filme.
  • Mnoho celebrít klame alebo sa snaží skryť akékoľvek plastické operácie, ktoré podstúpili, avšak Aniston medzi nimi nie je. Priznala, že upravený nos, no ževraj zo zdravotných dôvodov.
  • V živote ju mrzí len málo čo. Pri spätnom pohľade na svoj vzťah s Bradom Pittom Aniston tvrdí, že tento vzťah neľutuje. Hovorí, že mali spolu sedem rokov, ktoré boli plné šťastia aj sklamaní, ale tým si prechádza každý pár. Táto skúsenosť ju veľa naučila a je za ňu vďačná.
  • Aniston venovala 500 000 dolárov celosvetovej organizácii Doctors Without Borders. Bolo to s úmyslom pomôcť ľuďom na Haiti, ktorí ťažko prekonávajú zdravotné problémy.

Napíš komentár