Nové štvorkolky Segway na Slovensku a v Česku!

2228
Zdroj: Segway

Značku Segway môžete poznať najmä vďaka elektrickým kolobežkám. Segway však aktuálne vstupuje prostredníctvom svojho oficiálneho zástupcu, spoločnosti Segway Powersports s.r.o., na český a slovenský trh s novými modelmi výkonných štvorkoliek, UTV a SSV najnovšej generácie.

Pre vývoj, predaj a výrobu offroadových produktov bola dokonca v roku 2018 vytvorená nová samostatná divízia s názvom Segway Powersports. Vývoj a manažment štvorkoliek je z USA, kde sa nachádza aj hlavné vývojové a testovacie centrum.

Powersports produkty Segway sa zameriavajú hlavne na severoamerické a európske trhy. Sú vyvinuté a testované profesionálmi, aby všetkým offroadovým nadšencom i každodenným užívateľom prinášali radosť z jazdy, pocit kvality a vysokú pridanú hodnotu.

Tri modelové rady na výber

Divízia Powersports neustále pracuje na vývoji nových, dizajnovo, technologicky a užívateľsky mimoriadne atraktívnych produktov. Ako prvý predstavuje modelovú radu štvorkoliek, UTV a SSV poháňaných extrémne výkonnými spaľovacími motormi.

Okrem spaľovacích motorov však bude v ponuke aj hybrid. Hybridná verzia v oblasti offroadu navyše prináša úplne revolučnú kombináciu spaľovacieho motora a elektromotora, ktorá prináša doteraz nevídané a vzrušujúce dynamické vlastnosti.

Modelové rady:

  • ATV Snarler
  • UTV Fugleman
  • SSV Villain

Tieto rady prichádzajú na český a slovenský trh a ich cena začína už okolo 10 000 eur. Pozri si tieto nadupané štvorkolky bližšie v nasledujúcej galérii.

Napíš komentár