Trendy topánky na zimu

336
topánky na zimu pre pánov

Zima je známa tým, že útočí od nôh. Treba sa proti nej vyzbrojiť párom vlnených ponožiek a v neposlednom rade kvalitnou obuvou. Tá ťa ochráni nie len proti chladu, ale aj dažďu, snehu či blatu, ktorých je v zimnom čase neúrekom. Pred čím ťa však trendy pánska obuv neochráni, sú zástupy nadšených žien. Bohužiaľ.

Pribaľte mi ostrohy

Čítaš správne. Pre tých, čo sa s pojmom ostrohy zatiaľ nestretli, ponúkame krátke vysvetlenie. Ostrohy sú zvláštne plechové hrkálky na topánkach amerických kovbojov. Kovbojská móda v poslednom čase roznietila celosvetovú horúčku. Retro horlezecké topánky značky Off-White sú ostrohami naozaj vyzdobené. Len koža, semiš, ostrohy a krikľavé farby. To je všetko, po čom môže správny kovboj túžiť.

CAT

Značka Caterpillar sa od nepamäti orientuje na praktickú obuv a vybavenie, využila však svoj koncept masívnych topánok, aby sa zviezla na vlne trendu. Táto obuv ťa neochráni len pred dažďom či blatom, na nohu ti pokojne môže padnúť tehla alebo ti po nej prejsť traktor a nič neucítiš. Topánky navyše vyzerajú dobre.

Punk is not dead!

Heslo všetkých milovníkov drsnej hudby vari nikdy nebolo také aktuálne ako práve teraz, keď sa na trhu objavujú nové a nové modely topánok značky Dr. Martens v duchu punkovej kultúry. Obuv v tradične tmavých farbách berie dych. Je pevná, odolná a z kvalitných materiálov. Značka existuje už desiatky rokov. Topánky nie sú určené len pre milovníkov punku, ale aj pre všetkých milovníkov módy. Hlavne tej nadčasovej.

Púštna obuv

Zemité farby k jeseni a zime tak nejak pasujú. Preto nikoho neprekvapí, že najnovší počin rapera Kanyeho obsahuje teplú obuv s vysokým lemom práve v týchto odtieňoch. Na rozdiel od klasických Yeezy sú Desert Boots pomerne ľahko dostupné, hoci nie sú najlacnejšie. Keď budeš trpezlivý, možno sa ich dočkáš aj vo výpredaji.

Odnímateľné podrážky, prečo nie?

Značka obuvy Alyx, známa svojím precíznym dizajnom a špičkovou kvalitou, sa pod vedením Matthewa Williamsa rozhodla urobíť zásadný krok v oblasti módy a praktickosti zároveň. Spojila sa s legendárnou firmou Vibram a vytvorila odnímateľné podrážky, ktoré sa dajú nasúvať na topánky Alyx. V jednej chvíli si na konferencii a v druhej sa brodíš kalužami domov, v suchu. Ako sa dalo čakať, takýto špás nie je najlacnejší. Zaplatíš zhruba 600 eur.

Zdroj: fashionbeans.com

Napíš komentár