5 štýlových topánok, vďaka ktorým ti budú ženy padať k nohám

536
topánky pre mužov

Každý správny chlap sa musí dobre orientovať v móde. A ty nemôžeš patriť medzi výnimky. Chceš zožať mnoho chválospevov od žien, ktoré si všimnú tvoj nezameniteľný štýl? Pamätaj, že trendy a kvalitná obuv je základom vyšperkovaného outfitu. Poradíme ti, aký typ obuvi momentálne letí.

Členková obuv Chelsea

Hoci bola táto obuv populárna najmä medzi rockovými hviezdami v 60. rokoch, Chelsea topánky mali v skutočnosti kráľovské začiatky. A to doslova!

Sú úzko späté s kráľovnou Viktóriou. Lepšie povedané, s jej kráľovským obuvníkom, J. Sparkes Hall. Patentovaný dizajn, ktorý tento šikovný muž vymyslel už v roku 1851, predurčil tento typ topánok na mnohé účely – od prechádzok naprieč kráľovským dvorom až po jazdu na koni.

Tak teda neváhaj a dopraj svojim nohám kráľovský pocit. Tieto štýlovky sú perfektnými spoločníkmi na dlhé jesenné prechádzky.

Obuv Desert

Módny kúsok, ktorý je prepojený s mužmi vo vojenských oddieloch. Myšlienka nadizajnovania tejto obuvi skrsla v hlave britského dôstojníka, ktorý na pozadí neutíchajúcich bojov v období 2. svetovej vojny, prišiel s impozantným nápadom.

Všimol si, že dôstojníci nosia obuv, ktorá má zvršok zo semiše a podrážku z krepovej gumy. Táto obuv mala odolávať drsným klimatickým podmienkam a zabezpečiť komfort.

Šikovný Nathan vzal príležitosť do vlastných rúk a prišiel s fantastickým nápadom. Založil rodinný podnik a začal s výrobou odolných topánok, ktorými sa môžeš hrdiť aj ty!

Hiking topánky

Ako vyplýva zo samotného názvu, obuv je vhodná pre milovníkov turistiky. Ale POZOR! Zdanie môže klamať. Tento druh topánok si predral miesto aj v módnom priemysle. A bola to skutočne neľahká cesta.

Túto „hard“ obuv je vhodné kombinovať s kúskami, akými sú robustná džínsová bunda, prípadne masívny pletený sveter. Obdivným pohľadom dám sa určite nevyhneš.

„Pracovná“ obuv

Priekopníkom v oblasti „work boots“ je jednoznačne legendárna značka Timberland. Vďaka nej sú robustné pracovné topánky horúcim hitom každej sezóny. Je to skutočný must have kúsok v topánkovníku správneho chlapa.

Ak si k Timberlandom dáš jednoduché rifle a basic tričko, ženy budú šalieť. Oblek alebo akékoľvek iné oblečenia by nemuselo byť práve tým najšťastnejším riešením. Siahni po týchto štýlovkách a dozaista nič nepokazíš.

Zdroj: fashionbeans.com

Napíš komentár