Staň sa alfasamcom v posteli

1010
sexy aplikácie

V súčasnosti existujú aplikácie pravdepodobne na všetko. Ale táto ťa úplne dostane. Chceš, aby z teba ženy odpadávali? Tak sa priprav. Predstavujeme ti unikátnu aplikáciu, vďaka ktorej rozpútaš hotové sexuálne peklo. Pozorne čítaj… Každé jedno slovo! Nasledujúce horúce riadky budú stáť za to.

Zázračná aplikácia nesie názov DIPSEA (veríme, že odteraz budeš mať tento zázrak nainštalovaný v mobile) a teší sa obrovskej popularite. A my sa vôbec nečudujeme. Ruku na srdce, kto predsa netúži po nezabudnuteľných posteľných radovánkach?

Mobilná aplikácia slúži na prehrávanie krátkych, sexy audio príbehov, ktoré teba a tvoju kosť dostanú do pozoru. Vznikla na základe výskumu, v ktorých sa uvádza, že ženy častejšie pociťujú responzívnu túžbu než tú spontánnu. V podstate ide o to, že väčšie vzrušenie u žien nastáva vtedy, ak si chlap dá záležať na tom, aby pred samotným aktom vytvoril sexy atmosféru – sviečky, hudba, masáž, prítmie a ďalšie aspekty, z ktorých ženy šalejú.

A teraz sa budú ženy o tvoju posteľ doslova biť!

Stačí, keď zaútočíš na jej zmysly a pôjde to ako po masle. Ak si si stihol počas čítania vyhľadať a nainštalovať DIPSEU, máš na výber z 5 až 20 minútových audio nahrávok v rôznych kategóriách:

Partner Listening,

Relax and Unwind,

Hot and Heavy,

Dirty Talk  – ak si nájdeš kočku, ktorá to má rada natvrdo a miluje vulgarizmy, no a ty tiež, tak TOTO je pre vás – TO ALE BUDE JAZDA.

Miluješ experimenty? Pokojne vyskúšaj(te) všetky kategórie, sex trochu okoreníš a taktiež zistíš, ktorá kategória dokáže teba a tvoju sexicu rozohniť najviac. Hor sa do skúšania!

Odteraz sa bez tohto pomocníka nepohneš ani na krok. Ktorý chlap by predsa nechcel zažiť v posteli hotové orgie? Táto aplikácia dokáže zázraky. Vyskúšaj a hneď uvidíš, že v posteli sa začnú diať VEĽKÉ veci. Takéto príjemné osvieženie ti zaručí, že ženu rozpáliš tak, ako ešte nikto nikdy. A budeš z nej hotový. Tak čo, presvedčili sme ťa?

Zdroj: manofmany.com

Napíš komentár