S týmito miešanými drinkami zorganizuješ šialenú párty

672
tipy na drinky

Lokálne bary a kluby sú síce otvorené, ale počasie nám nejako nepraje. Tak na letné vysedávanie na teraskách si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Tak prečo si nespraviť poriadnu house párty u seba doma? Budeš k tomu potrebovať len HLUČNÉ REPRÁKY, Spotify, priestrannú záhradu či terasu a dostatok pohárov. Poháre nenechávaj prázdne, to by celý efekt zmrvilo. Teraz prichádza na rad druhá časť prípravy. Ručíme za to, že toto bude tá zábavnejšia časť. Hor sa na prípravu drinkov! 

Doma, tak po slovensky 

Na prípavu týchto drinkov si vystačíš s domácimi surovinami. Že neuhádneš, na čo práve myslíme? Tatranský čaj! Vyrobený na Slovensku, balený na Slovensku, vychutnávaný na Slovensku. Ktorý nápoj sa viac hodí na slovenskú garden, respektíve house párty, ak nie práve Tatranský čaj? 

Tatraňák a radler – brutálne kombo 

Ak tieto riadky čítaš s malou dušičkou, lebo si si nie vedomý svojich barmanských zručností, rovno na to zabudni. Žiadne potrebovať nebudeš. Namiešať tento drink zvládne aj dieťa. Vypiť ho však budeš musieť ty. Do 4cl 52% Originál Tatratea pridaj radler podľa vlastnej chuti. Najvhodnejší je s príchuťou citróna, grepu alebo pomela. Ľadové kocky tvojmu drinku zvýšia imidž a spravia ho viac sviežim. Pridaj ešte polovičku citróna. Gratulujeme, tvoj prvý drink je na svete. Hostia, hrňte sa dnu. 

Hroznovica s Tatranským čajom? 

To vôbec neznie hrozne! Dochuť pohár Tatranského čaju s príchuťou lesného ovocia silnou hroznovou šťavou. Následne nápoj prelej červenou vineou a nový drink je na svete. Na dozdobenie použi kúsky čerstvého lesného ovocia. Nemusíš sa preto náhliť do lesa, čerstvé ovocie zoženieš v každom obchode. 

Ibištek a červený čaj 

Na dobrej párty nesmie chýbať poriadne farebný drink. To docieliš tým, že zmiešaš 37% Tatranský čaj s príchuťou ibištek a červený čaj s hustou jahodovou šťavou (postačí aj džús, najlepšie s kúskami ovocia). Množstvo šťavy by malo byť 4dcl. Aby bol drink perfektný, dolej doň po 1dcl Prosecca a rovnaké množstvo ružového vína. Sladký drink premiešaj, aby sa všetky chute poprepájali, a môžeš servírovať. Ako v predošlom prípade, aj teraz je vhodné drink prikrášliť nejakými ozdobami. Ideálny je kúsok limetky. Ľad, o tom sa ani nebavme, je samozrejmosť. 

Zdroj: párty štramácka redakcia

Napíš komentár