Budweiser a Jim Beam prinášajú limitovanú edíciu pivečka

982
limitovaná edícia piva Budweiser

Omamný nápoj s názvom Budweiser Reserve Black Lager obsahuje 7,1% alkoholu. Good Job Budweiser! 

Budweiser sa opäť rozhodol spojiť svoje sily s bourbonom Jim Beam v podobe čierneho ležiaka. Odvážny tmavý nápoj bude mať aj grády a to v podobe vyššieho podielu alkoholu. Toto špeciálne pivo je druhý výtvor vzájomnej spolupráce Budweiseru a Jima. Tak sa tento ležiačik pridá k svojmu staršiemu bratovi, ktorý bol na trh uvedený pod názvom Budweiser Reserve Copper Lager. 

Toto výnimočné pivečko sa môže pochváliť hlbokou gaštanovou farbou, dubovou arómou prepúšťajúcu vôňu kávy, ktorá veľmi dobre ladí k jemnej chuti sladu. Výnimočné kombinácie, pri ktorých si si určite oslintal svoju klávesnicu. Pivko je určené pre fajnšmekrov, ktorým nestačí len obyčajná (ale stále lahodná) chuť klasickej desinky.  

”Budweiser Reserve Copper Lager dokázal, že keď Budweiser a Jim Beam spolupracujú, nastanú dobré veci,” povedal Ricardo Marques, viceprezident marketingu Core & Value Brands v spoločnosti Anheuser-Busch. 

”Pri druhej spolupráci medzi Budom a Beamom sme chceli pripraviť niečo jedinečné, čo by nadchlo milovníkov piva aj milovníkov bourbonov. Budweiser Reserve Black Lager je odvážne pivo bourbon-forward, ktoré je ideálne vychutnať si počas dovolenky. ” 

V zahraničí bude edícia Budweiser Reserve Black Lager dostupná v mesiacoch október až december tohto roku. Čiže, ak máš v pláne vycestovať, tak bež do lokálnych liquor store a spýtaj sa na túto limitku. My ostatní si budeme držať palce, aby prišlo aj k nám na Slovensko a ty budeš mať možnosť ochutnať lahodné pivečko pod vianočným stromčekom.  

Zdroj: maxim.com 

Napíš komentár