Obuj sa štýlovo do ulíc

522
pánske tenisky

Obmedzenia sa uvoľnili a ty by si už teraz mal mať premyslené v akých topánkach vyrazíš na pivo s kamošmi. Musíš byť pripravený na všetko. Každý muž po skončení karantény mal nazuť svoje ŠTRAMÁCKE TOPÁNKY a kráčať po uliciach ako Elvis Presley kedysi. Tak aby si v dave zaujal pozri si nižšie uvedené topánky, ktoré z teba spravia kráľa ulíc.

 Sneakersy – nesmrteľná klasika

Čo môže byť lepšie ako nahodiť trendy kúsky a doladiť to NESMRTEĽNÝMI TENISKAMI Tento typ topánky je klasikou a asi neexistuje chlap, ktorý by ich doma nemal. Teraz je ten správny čas staré rozbité klasiky vymeniť za niečo nové a svieže. Veď si ušetril dosť peňazí na piatkové posedenia s kamošmi, tak investuj do seba, aby si v uliciach zožal úspech. Teniska patrí medzi najpohodlnejšiu obuv na zemi a tvoje noha bude ako na obláčiku. Ponuka je dostatočne široká nato, aby si dokázal vybrať každý.

Espadrilky z teba urobia stredomorského  štramáka

Aj keď ten názov ESPADRILKY ti môže evokovať obuv vhodnú skôr na ženskú ladnú nôžku, ale vyvedieme ťa z omylu. Ide o topánky vhodné na teplé jarné a letné dni. Využiješ ich aj keď sa vyberieš so svojou drahou prejsť k Oravskej priehrade, nakoľko k moru sa tento rok nedostaneš. Tak nahoď ľanovú košeľu, slušivé nohavice, vygeluj vlasy a a na nohy si naraz tieto zlobivky. Ženy ti padnú k nohám. Prečo nepriniesť trochu závanu stredomoria do našich končín. A ide mimochodom o veĺmi pohodlnú obuv, tak aj tvoje nohy ti poďakujú. Nakoľko teraz si bol len doma bosý alebo v slušivých papučkách, tak dopraj im trochu času na adaptáciu a neznič ich hneď v nepohodlných topánkach.

Buď rebel v plátenkách

Prebudilo sa v tebe tvoje staré skaterské ja? Tak tieto topánky budú pre teba ako stvorené. Staré známe CONVERSY alebo VANSY dodajú mladický šmrc každému chlapovi bez ohľadu na vek. Vyvolávajú v opačnom pohlaví istú dávku rebélie. A ver mi každá žena túži aspoň po malom rebelovi. Nahoď čierne roztrhané rifle, tričko k tomu, rozstrapať si vlasy a ženu budú odpadávať.  A to je to čo predsa po mesiaci v karanténe chceš. Tak klikaj po internetoch a nech ti aspoň jedne z týchto tenisiek pristanú v košíku. Túto investíciu nikdy neoľutuješ.

Zdroj: obuvník z redakcie

Napíš komentár