Top 5 seriálov, ktoré na nás počkajú pod stromčekom

914
novinka na netflixe a hbo

Netflix a HBO sú úradujúcimi majstrami v produkcii kvalitných seriálov. Po páde domácich pirátskych webov sa veľa Slovákov chytá za hlavu pri predstave, čo všetko tieto továrne na úspešné trháky chystajú do konca roka, no nebude možné zhliadnuť to zdarma. Možno je načase šetriť. Minúť pár drobných na účet v Netflixe alebo HBO sa vyplatí. Ak vám to doposiaľ prišlo veľa peňazí, rýchlo svoj postoj prehodnotíte, keď sa dozviete, aké bomby tieto Vianoce prinesú.

Big Mouth si servítky pred veľké ústa nekladie

Tento animovaný seriál z dielne Netflixu už nejaký ten čas beží, no medzi mladými divákmi je stále pomerne neznámy. A dôvod na to určite nie je. Big Mouth je excentrický seriál plný drsného humoru, aktuálnych tém, satiry, irónie a sexuálnych scén. Kto ešte nemal možnosť ho zhliadnuť, je najvyšší čas tak urobiť. Na Netflixe sú už 3 série a chystajú sa ďalšie.

Watchman vás vidí

Tento seriál je dostupný od 20.11 a znázorňuje príbeh na základe komiksovej klasiky Alana Moora. HBO sľubuje príbeh prekypujúci originalitou. Za povšimnutie stojí aj herecké obsadenie. Dej sa odohráva v Amerike, nie však v tej, ktorú poznáme my. Seriál v komickej forme stvárňuje súčasnú politiku USA.

BoJack Horseman

Vynikajúci animovaný seriál, trefne vystihujúci moderný politický a kultúrny systém, nás v humornej podobe pobaví ešte dva razy. Poslednú sériu sa totiž jeho tvorcovia rozhodli rozdeliť na dve časti. Jedna sa začína práve dnes, 25.11.2019. Druhú, finálnu, môžeme očakávať na konci januára budúceho roku. Niet divu, že si seriál BoJack Horseman získal toľko priaznivcov. Je vtipný a humorný dej je navyše obohatený o pútavú rozprávkovú animáciu, ktorá starším divákom možno pripomenie začiatky Lokal TV.

Zaklínač bude epický

Hádam najočakávanejším seriálom v roku 2019 je Witcher, alebo slovensky zaklínač. Seriál natočený podľa knižnej predlohy poľského spisovateľa Andreja Sapkowskeho v sebe spája vizuál a povahu postáv z trojdielnej hernej ságy. Hlavným lákadlom všetkých fanúšikov Witchera majú byť pútavé a dych berúce vizuály v kombinácii s temnou, takmer hororovou atmosférou pohanskej Európy. Predpokladaný dátum je 17. december tohto roku. Seriál bude pozostávať z ôsmych častí.

Mandalorian z dielne Disney+

Streamovacia platforma Disney+ si cieľ poraziť konkurenčné značky vzala naozaj k srdcu. Do vojny seriálov vstupuje so silnou výbavou. 12. novembra 2019 predstavila seriál Mandalorian, ktorý sleduje príbeh osamelého pištoľníka Pedra Pascala putujúceho naprieč galaxiou. Mandalorian je zasadený do obdobia 5 rokov po Return of the Jedi.

Zdroj: inverse.com

Napíš komentár