Netflix je o krok bližšie Slovensku

781
netlfix na slovensku

Slovenskí používatelia si teraz môžu užiť oveľa viac televíznych relácií a filmov Netflix v českom jazyku. 

Netflix, popredná svetová streamovacia platforma, prichádza s novými možnosťami pre používateľov na Slovensku. Tisíce hodín populárnych televíznych programov a filmov, vrátane celosvetovo známych originálnych seriálov Netflix, sú odteraz k dispozícii s českými titulkami a dabingom. Slovenskí používatelia majú tiež možnosť prepnúť svoje užívateľské rozhranie do češtiny. 

„Od dnes je k dispozícii plne lokalizovaná česká verzia používateľského rozhrania Netflix, ktorá je určená aj pre slovenských užívateľov. Keď sa najbližšie prihlásite do svojho účtu Netflix, alebo si založíte nový, môžete prejsť do nastavení a prepnúť svoj účet do češtiny,“ vysvetľuje marketingový riaditeľ Netflix CEE Tomek Ebbig. 

„Bez ohľadu na to, či uprednostňujete svoje používateľské rozhranie v češtine, umožňuje Netflix po novom prístup k približne 70 obľúbeným českým filmom, novým aj klasickým, ako sú napríklad LOVEní, Špindl, Anděl Páně 2, Padesátka, Vratné lahve, Po strništi bos, Masaryk, Pupendo, Ostře sledované vlaky, Tmavomodrý svět či Kuky se vrací. Počet originálnych českých filmov sa do konca roka zvýši na 150. Taktiež budeme mať k dispozícii všetok náš obľúbený medzinárodný obsah s českým dabingom,“ dodáva Tomek. 

 Český jazyk si ako predvolený nastavíte tak, že si vyberiete češtinu ako jazyk svojho internetového prehliadača a/alebo jazyk OS svojho televízneho prijímača. Ostatní existujúci aj noví používatelia Netflixu na Slovensku môžu podľa potreby ľahko prepínať jazyk v ich nastaveniach. Okrem češtiny je možné nastaviť aj akýkoľvek iný jazyk z 32 dostupných jazykových mutácií. 

O Netflixe 

Netflix je svetová jednotka medzi zábavnými službami na internete. Viac ako 151 miliónov predplatiteľov vo viac ako 190 krajinách sveta si užíva televízne seriály, dokumenty a celovečerné filmy v širokej palete žánrov a rade jazykov. Členovia služby si môžu svoju obsah vychutnávať kedykoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení pripojenom na internet. Prehrávanie môžu zastaviť a znova spustiť – bez reklám a bez záväzkov. 

Zdroj: tlačová správa

Napíš komentár