Čokoládová pokožka, blond vlasy, sexy telo

2407

Instagramová modelka, ktorá sa na Instagrame môže pochváliť takmer pol miliónom sledovateľov, privádza nejedného chlapa do ošiaľu. A po zhliadnutí jej sexy záberov, pochopíš prečo. Pripravte sa, milý môj! Do tejto čokoládky sa budeš chcieť poriadne zahryznúť.

Krásavica z ďalekej Gambie sa pýši neobyčajným zjavom. Jej tmavá, čokoládová pokožka tvorí dokonalý kontrast oproti jej blond vlasom. Mnohých pánov táto mladá slečna dostáva do rozpakov. Koniec koncov, koho by nerozvášnila sexy kosť s dokonalými krivkami a anjelskou tvárou? Určite každého.

Bee Melvnin je rukolapným dôkazom toho, že keď sa rozdával šarm a v prípade Bee aj fyzická dokonalosť, slečna musela stáť v prvom rade. Jej nádherné belasé oči sú doslova hypnotizujúce.

Ak sa poriadne zadívaš do jej zasnívaného pohľadu, dozaista si budeš pripadať ako vo vesmíre. To je už iná galaxia, však?! Tak, ako sme pri čokoládových kráskach zvyknutí, ani tejto nechýbajú plné pery, ktoré tvoria priam dokonalú súhru s ostatnými časťami modelkinej tváre… A aj tela, prirodzene!

Sexica si svoju korunu krásky nechala neraz aj prefarbiť a zdá sa, že má rada experimenty. Vyskúšala mnohé odtiene farieb od ohnivo červenej až po nevinnú ružovú. Pri prezeraní fotografií modelky budete mať problém určiť, ktorá farba vlasov pristane Bee najviac. Tejto krásavici sekne proste všetko.

Páči sa ti ako vášnivá dračica alebo ti vyhovuje rola nevinného dievčatka? Bee sa mení ako chameleón.

Ak k tomu pridáme ideálne telo, niet pochýb, že presne toto je prototyp dokonalej ženskej. Mladučká dievčina svojich priaznivcov pravidelne zásobuje fotografiami tváre, ktorú doslova vytesali anjeli. A neukazuje len tvár. Nechýbajú odvážnejšie zábery, na ktorých Bee ukáže aj kus svojho krásneho čokoládového tela a fanúšikom tak nedáva veľa priestoru na predstavivosť.

Páči sa aj tebe netradičná černošská kráska z Gambie, ktorá má sexappealu na rozdávanie? Jej EXTRAVAGANTNÝ vzhľad sa skutočne nedá prehliadnuť.

View this post on Instagram

Processing. Outfit – @nunbangkok

A post shared by Bee (@melvnin) on

View this post on Instagram

This outfit tho 😍💕 Outfit – @nunbangkok

A post shared by Bee (@melvnin) on

View this post on Instagram

Tried to create a feeling 😂 outfit: @goodbyebread

A post shared by Bee (@melvnin) on

Zdroj: instagram

Napíš komentár