Casio G-SHOCK – hodinky pre skutočných mužov!

1757

Casio G-Shock sú legendárne športové hodinky. Hovorí sa o nich ako o extrémne odolných hodinkách, ktoré vydržia skutočne veľa. Sú takmer nezničiteľné. Ak ich ešte nepoznáš, je na čase to zmeniť. V tomto článku sa o nich dozvieš všetko potrebné!

Pre koho sú určené?

Ak si skutočne akčný človek s množstvom aktivít, a ak je navyše väčšina tvojich aktivít outdoorového typu, potrebuješ hodinky, ktoré vydržia všetko. Ktoré budú odolné, a ktorým len tak nejaký terén vadiť nebude. A presne pre takéto aktivity sú navrhnuté hodinky G-Shock od značky Casio. Boli vyvíjané s tým, aby vydržali všetky športové aktivity a aby prežili akýkoľvek pohyb v teréne. Preto by rozhodne nemali chýbať ani u teba!

Vlastnosti

Hodinky G-Shock nie sú nijak ťažké a sú veľmi odolné voči pádom a iným nárazom, či vibráciám. Sú dokonca vybavené minerálnym sklíčkom a samozrejme sú zaručene vodotesné. Z pekných praktických funkcií je potom treba vymenovať osvetlenie ciferníku, stopky, alebo napríklad možnosť výberu zo svetových časov. Ale to nie je všetko. Čím vyššia rad, tým viac funkcií.

Základné rozdelenie

Casio rozdelilo všetky modely hodiniek G-Shock do troch kolekcií, z ktorých každá ešte obsahuje niekoľko modelových radov. Tak existuje kolekcia Basic, do ktorej spadajú modelové rady Original a G-Steel, ktorá – ako názov napovedá – je vyrobená z ocele. Hodinky z kolekcie Basic sú naozaj pre bežného užívateľa, ktorý skrátka chce len trochu odolnejše hodinky. Sú cenovo dostupné a ponúknu len tie najzákladnejšie funkcie.

Kolekcia Master of G už je kolekcia určená pre profesionálov a pre tých, čo jednoducho chcú (alebo potrebujú) poriadne nadupané hodinky. Hodinky z tejto kolekcie sú už špeciálne pomenované, aby si ich každý dobre zapamätal. Táto kolekcia je určená pre záchranárov, vojakov, výsadkárov, policajtov a ďalších podobných profesionálov, ktorí potrebujú hodinky nabité najnovšími a najprepracovanejšími funkciami.

Ale keby ti náhodou aj to bolo málo, je tu ešte kolekcia MT-G & MR-G, ktorá je úplne iný level. Lepšie technológie, ako použité u hodiniek z tejto kolekcie, skrátka u žiadnej inej kolekcie Casia nenájdeš.

Napíš komentár