Balaton Sound ponúka bujaré rozptýlenie

232
balaton sound 2020

Na všetkých milovníkov elektronickej hudby tento rok, ako každý rok, čaká v Maďarsku populárny festival Balaton Sound, kde inde, ak nie práve na brehu jazera obrovských rozmerov s názvom Balaton. O zábavu sa postarajú esá hudobného priemyslu. Slávni dídžeji sa v lete k jazeru Balaton zlietajú ako sťahovavé vtáctvo, za vidinou skvelej párty. Nezmeškajte nezabudnuteľnú zábavu, množstvo alkoholu a dobrej tanečnej hudby, a príďte podporiť vášho obľúbeného dídžeja na párty Balaton Sound.

Kedy a kde?

Festival Balaton Sound sa bude v roku 2020 konať od 8. do 12. júla. Obrovský stage svetových rozmerov na vás čaká na brehu jazera Balaton, na ktorého návštevu sa kvôli kúpaniu či zábave ročne tešia tisícky Slovákov, Maďarov a Čechov. Festival je len pár hodín jazdy autom z hlavného mesta Slovenska, spôsob dopravy je však čisto na vás. Ten, kto vyhľadáva dobrodružstvo, môže ísť autobusom, vlakom, či dokonca skúsiť stop. O ubytovanie si starosti robiť nemusíte, zložiť hlavu môžete na brehu jazera prakticky kdekoľvek, postačí vám na to len kúsok voľného priestranstva a stan. Pribaľte si na cestu chutné špekáčiky alebo klobásy, grilovačka pri západe slnka je neopakovateľným zážitkom. Strávte spoločné chvíle s rodinou a priateľmi za zvukov energickej tanečnej hudby.

5 dní bujarej zábavy

Prvý deň od odštartovania nespútanej 5-dennej zábavy, 8.7., vás svojou hudobnou tvorbou a dlhoročnými dídžejskými skúsenosťami poteší megahviezda EDM, Martin Garrix. Hneď po ňom bude nasledovať Don Diablo, Carnage a kráľ tropical house, Matoma. Na ďalší deň odpáli párty súrodenecké duo Dimitri Vegas a Like Mike, Steve Aoki, Jonas Blue a Meduza. Ďalší kráľ tropického house príde 10. júla a bude ním samotný Kygo. Na melodickej vlne návštevníkov udrží úspešný Lost Frequencies. Pri letnej hudbe ešte chvíľu zostaneme, pretože hneď na ďalší deň je headlinerom Robin Schulz. Pokračovať v zábave budú Vini Vici, Sigala a otec trancovej muziky, Paul Van Dyk. 5-dňovú tanečnú párty ukončí DJ Snake, ZHU, Dillon Francis a Jax Jones.

Zdroj: balatonsound.com

Napíš komentár