7 vedecky podložených spôsobov, ako sa staneš atraktívnejší

1199
hipster atraktivny

Prezradíme ti malé tajomstvo: Byť atraktívnejším človekom nie je až také ťažké, ako si môžeš myslieť. Aj keď nie si požehnaný tými najviac sexy génmi, tvoja šanca na úspech nezomrela. Existuje niekoľko vedecky podložených tipov a trikov, ako sa môžeš stať najatraktívnejšou a naj sexy verziou seba samého.

Čítaj a uč sa:

  1. Nechaj si bradu

Pestovanie brady je v podstate jednou z najlepších vecí, ktoré môžeš pre seba urobiť. Podľa štúdií z Univerzity of New South Wales sú pre ženy najpríťažlivejší muži so strniskom. Brada resp. strnisko pre ženy nie je len znakom mužnosti a vyzretosti, ale aj dominancie. Stredná úroveň zarastenia je pre nežnejšie pohlavie najatraktívnejšia. Pozri sa na Georga, aby si vedel ako sa to má robiť. Pozitívom je, že ochlpenie na tvári nemusíš dlho pestovať. Je načase odložiť britvy a nechaj to trochu zarásť.

2. Nos slnečné okuliare

Zamyslel si sa niekedy nad tým, prečo ťa slnečné okuliare dokážu urobiť až 10 krát atraktívnejším? Odpoveď je úplne jednoduchá. Po prvé okuliare ťa urobia záhadným, čo je vždy sexy. Oči dokážu prezradiť veľa… keď ich schováš tak vyvoláš zvedavosť. SLNEČNÉ OKULIARE dokážu navyše schovať akúkoľvek asymetriu tváre, čo ti hrá do karát, lebo ženy pri výbere partnera hľadia práve na symetriu tváre.

3. Tvár sa dôležito

Štúdia z roku 2010 dokázala, že ak bol muž na fotografii zachytený pri dobrom aute s dôležitým výrazom tvári bol pre ženy atraktívnejší.  Tu je skôr na zamyslenie, či to bolo pre ten výraz alebo pre značku automobilu. Ale, čo sa týka tvojho ohozu, tak tu ti jasne zdravý rozum napovie, že štýlovo oblečený upútaš pohľady atraktívnych žien skôr, ako keď vyzeráš, že ten oblek si kupoval na maturitu v roku 2000. Pár tipov, ako sa dobre obliecť sme ti sprostredkovali už aj my. Tak neváhaj, čítaj a uč sa.

4. Usmievaj sa, ale pomaly

Jedna špecifická štúdia preukázala, že muži, ktorým sa úsmev na tvári šíril pomaly pôsobili na opačné pohlavie dôveryhodnejšie a atraktívnejšie, ako muži ktorí vytasili zuby v štýle Jima Carreyho vo filme Maska. Znie to neuveriteľné, ale takejto vymakanej štúdií by si mal dôverovať. Postav sa pred zrkadlo a trénuj. Inšpiráciu, ako by to malo vyzerať nájdeš vo fotke vedľa.

5. Kúp si psa

Určite si sa už prichytil ako kukáš na obrázok šteniatka a podvedome sa usmievaš. To, že psy sú roztomilé už každý dobre vie. Ale vedel si, že psíček ti pomôže jednoduchšie dostať  dámske telefónne číslo? Tento fakt dokázali štyri samostatné štúdie. Muži, ktorí majú psa majú vyššiu pravdepodobnosť skórovania u dám. Ak si majiteľom psa, tak máš až trojnásobne vyššiu šancu vymámiť telefónne číslo. Teraz už chápeš, prečo je pes najlepší priateľ človeka?

6. Daj sa na dobrovoľníctvo

No, priateľ môj, je čas aby si sa prihlásil na nejakú dobrovoľnícku prácu. Okrem toho, že skočíš do nových neprebádaných vôd, kde sa to hmýri novými rybkami, tak v očiach dám sa staneš oveľa príťažlivejší. Opäť to máme podložené vedeckým výskumom. Pre ženu budeš úplne neodolateľný, keď jej povieš že chodíš každú nedeľu dobrovoľne do útulku venčiť psov. Spojíš bod 5 a 6 do jedného a máš zástupy žien, ako v 80 rokoch na mandarínky.

7. Staraj sa o svoj chrup

Môžeš mať nadupané auto, krásny oblek, psa po svojom boku, dobrovoľničís ostošesť, ale ideš sa usmiať (podľa nášho návodu) a zrazu sa objavia zuby, ktoré sú už iba spomienkou na dobré časy.  Vtedy ti už ani svätená voda nepomôže. Zuby sú ekvivalentom pávieho chvosta. To znamená, že sú veľmi dôležité pri výbere partnera. Preto sme si tento bod nechali na koniec, aby ti v pamäti zostal najdlhšie. Tak a teraz chyť kefku, pastu, zubné nite, objednaj sa na bielenie, urob všetko preto, aby tvoj úsmev bol nezabudnuteľný a očaril všetky dámy na okolo.

Zdroj: maxim.com

Napíš komentár