5 hot girls na Instagrame

6182

Kedysi si tvoj dedo musel kúpiť hanbatý časopis, aby sa mohol pozrieť na obnažené sexy telá. Ty to máš jednoduchšie. Otvoríš Instagram a už len obdivuješ zábery na šťavnaté telá.

Ale povedzme si pravdu.. aj časopis s odhalenými telami mal svoje čaro. Veď priznaj si, že aj ty si lustroval celý byt u deda aby si sa k nemu dostal. V rannom veku to bola jediná možnosť zadívať sa na krásy ženského tela. V dnešnej dobe v online svete máš neobmedzenú studnicu možností. Každý muž si tam nájde to svoje. Instagramové modelky zverejňujú na svojom účte fotky z každého súdka. Dokážeš stalkovať celý ich život. Tieto krásky ti dokážu spríjemniť každý všedný deň a zvýšiť tvoj tep. Ak hľadáš niečo nové, čo okorení tvoj Instagram, tak tu je niekoľko návrhov najhorúcejších dám na Instagrame.

Danielle Knudson

View this post on Instagram

??? Photo: @kyledeleu

A post shared by ??Danielle Knudson (@danielleknudson1) on

Toto kanadské dievča je modelka značky GUESS a má za sebou veľa úspešných kampaní. Ak ju nepoznáš, nemaj strach. Daj jej follow na Instagrame a spoznaj bližšie túto sexy krásku.

Cindy Kimberly

View this post on Instagram

??

A post shared by Cindy Kimberly (@wolfiecindy) on

Cindy je holandská modelka s viac ako 5 mil. followermi na Instagrame. Má bezchybný štýl a jej krása je dôkazom mladosti a sviežosti. S jej tváričkou sa radí medzi najexotickejšie modelky. Stotožňuješ sa s tým?

Viki Odintcova

View this post on Instagram

Hi ?? ph @mavrin

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

Táto bohyňa je narodená v Rusku. Pôsobí ako modelka GUESS (tá značka si vie vybrať svoje tváre). Viki presne vie, ako má vyzerať šport v sexy prevedení. Jej fanúšikovia ju zato milujú a preto ich už má viac ako 4 mil. Pridáš sa k ním aj ty?

Valentina Vignali

View this post on Instagram

? @martidall

A post shared by Valentina Vignali (@valentinavignali) on

Valentina je modelka a zároveň aj hráčka basketbalu. Vôbec sa nečudujeme, že táto kosť je známa aj ako Naj sexy basketbalová hráčka v Taliansku. Má za sebou pózovanie pre taliansky Playboy, ktorý jej venoval rovno titulku. Žiadne prekvapenie a právom si to miesto zaslúžila. Na Instagrame ju sleduje viac ako 2 mil. ľudí, tak zapni tú čarovnú aplikáciu a pridaj sa do klubu. Nech ti už nič neujde.

Brittney Palmer

UFC Oktagon dievča, modelka, umelkyňa, moderátorka. Všestranné to dievča. Tak ako jej život je pestrý, tak vyzerá aj jej Instagram. Okrem sexy fotiek, ktoré lahodia oku, zverejňuje aj príspevky zo svojho bežného života. Pozitívom je, že v jej prípade aj príprava obeda vyzerá nenormálne dobre. Ver nám, že s ňou sa nudiť nebudeš.

Prajeme ti príjemne sledovanie vyššie uvedenených dám a horúce sny!

Zdroj: faveable.com

Napíš komentár