10 zaujímavostí o sexe, ktoré ťa určite prekvapia!

2498
Zdroj: Pixabay

Ako si na tom s vedomosťami o sexe? Prax je jedna vec, no čo teória? Samozrejme, tá nie je až taká potrebná. Ale i cez to sa dnes pozrieme na niekoľko zaujímavých faktov o sexe, ktoré Ťa určite prekvapia. Vedel si o niektorom?

  1. Muž dokáže vyprodukovať počas 2 týždňov toľko spermií, že by nimi dokázal oplodniť každú plodnú ženu na svete. Zrejme by si sa pritom ale poriadne narobil.
  2. Rád vyskúšaš nejaké erotické pomôcky? Až polovica výdavkov, ktoré minú ľudia po celom svete na kúpu tovarov a služieb na internete, ide na porno a nákup sexuálnych hračiek.
  3. 1 z 10 európskych detí bolo počaté na posteli značky IKEA .
  4. Sex zväčšuje prsia. Teda tie ženské. Počas sexuálnej stimulácie totiž dokážu prsia “narásť” až o jednu štvrtinu.
  5. Ak toto čítajú nejaké dámy, ktoré držia diétu, tak pozor. Jedna čajová lyžička spermií obsahuje 5 kalórií!
  6. Sex dokáže zdvihnúť prah bolesti a je to vďaka hormónu, ktorý je vylučovaný pri orgazme.
  7. Niektoré ženy dokážu dosiahnuť orgazmus prostredníctvom pŕs. Ich stimuláciu sa aktivujú rovnaké oblasti mozgu ako pri bežnom sexe.
  8. Spermie sa počas 1.svetovej vojny používali ako „neviditeľný atrament“ na utajovanie prísne tajných dokumentov.
  9. Štatistiky hovoria, že 1 % párov nemá sex po celý rok, 13 % ich má sex niekoľkokrát do roka, 45 % ich má sex niekoľkokrát do mesiaca, 34 % ich má sex dvakrát až trikrát do týždňa a 7 % ich má sex štyrikrát alebo viackrát týždenne.
  10. Partneri sa milujú v dvoch až piatich polohách počas jednej súlože. Medzi najobľúbenejšie polohy patrí misionár a na koníčka

Napíš komentár