Zaži vášnivé posteľné radovánky: Tipy, ktoré ťa dostanú na absolútny vrchol

1361
ako ju nazhavit v posteli

Pamätáš si na časy, keď ste sa do seba buchli? Všetko, čo ste vyskúšali, bolo pre vás supervzrušujúce. Pravdepodobe si bol svojou kočkou posadnutý a pociťoval si hlbokú vášnivú túžbu byť vedľa nej. Nonstop!  No, po čase tá túžba akosi opadla. Nič nie je stratené! S týmito radami zachrániš topiacu sa loď.

Vzájomná masturbácia

Pokús sa s ňou spoločne masturbovať. Sadnite si oproti sebe, navzájom sa sledujte a uvidíš, čo sa stane. Explózia zaručená!

Masáž pred sexom

Zhasni svetlá. Požiadaj ju, aby si ľahla na brucho a naolejuj ju. Uisti sa, že si namazal všetky erotogénne zóny. Ak áno, prejdi tam dole a začnú sa diať zázraky. Prebudíš v nej diabla.

Pozerajte spolu porno

So svojou partnerkou diskutuj o tom, aký druh porna máš rád. Otvorene sa o tom bavte a nájdite kompromis, pri ktorom si sledovanie filmov pre dospelých užijete. A ešte niečo. Pri sledovaní porna zahoď akýkoľvek ostych.

Vytvor intímnu atmosféru

Miestnosť naplnená vonnými sviečkami, tlmeným osvetlením, upokojujúcou hudbou a čistými obliečkami. Ideálna romantika. Obaja by ste mali absolvovať horúcu sprchu, aby ste sa cítili uvoľnene. Nechaj svoju krásku ležať na posteli a pomaly sa jej dotýkaj. Zvýšenú pozornosť venuj erotogénnym zónam. Uvidíš, že ju to rozpáli.

Prečítajte si erotickú báseň alebo pasáž z erotického románu

Ak chceš nájsť tie správne slová, ktoré ju vzrušia, nechaj za seba hovoriť básnika. Získaj jej plnú pozornosť a zažiješ brutálnu noc.

Nové sexuálne hračky

Priemysel týkajúci sa sexuálnych hračiek je plný inovácií. Tak prečo to nevyskúšať?

Pošli jej erotickú SMS

Keď sa nudíš v práci, napíš jej, ako po nej túžiš. A v momente, ako dorazíš domov, ju bude čakať divoká jazda.

Vankúšový rozhovor

V noci pred spaním alebo ráno predtým, ako vstanete, sa so svojou krásavicou porozprávaj o vašich sexuálnych fantáziách. Kým ležíte spolu, s prepletenými nohami, vaša posteľ slúži ako bezpečný priestor pre vás oboch, aby ste otvorene diskutovali o svojich zvrátených myšlienkach a pocitoch.

Zdroj: manofmany.com

Napíš komentár