Najštýlovejšie kabáty na zimu, vďaka ktorým sa za tebou otočí každá žena

546
tipy na zimné bundy

Chceš byť módnou ikonou na počkanie? Tak utekaj do obchodov a zadováž si niektorý z týchto super trendy kabátov. Ak nechceš byť out, ale naopak, chceš byť v obraze a ohurovať ženy, tak tieto kúsky v tvojom šatníku musia mať čestné miesto.

Parka

Tento originálny kúsok, ktorý pochádza od Inuitov sa stal celosvetovo známym v 50. rokoch 20. storočia. Odev tvoril základ americkej armády a prijal dnes už ikonickú zelenú farbu a kožušinovú podšívku. V súčasnosti sa z tohto odevu stala moderná záležitosť, ktorá nesmie chýbať v tvojom trendy šatníku.

Perová bunda

Tieto bundy ponúkajú takmer bezkonkurenčné teplo. Ak práve mieriš do nečasu, perová bunda bude trefou do čierneho. Najbežnejšie štýly týchto búnd sú buď do pol pása alebo štylizované ako „color block“.

Teplo, samozrejme, pochádza z peria – najlepšieho izolátora v prírode, ktorý zachytáva teplo. Toto je však priveľmi kontroverzný bod pre aktivistov za práva zvierat, ktorí tvrdia, že je to krutý spôsob, ako prežiť zimu. Ak zdieľaš tieto obavy, siahni po ekologicky zmýšľajúcich outdoorových značkách, akými sú Patagonia a The North Face. Ich kabáty ponúkajú niektoré alternatívy bez zvierat.

Dlhý kabát

Dlhé plášte vytvárajú dramatické siluety a často majú epické klopy. Aj keď väčšina týchto kabátov zakrýva to, čo pod nimi máš, budeš musieť zvoliť veľmi „opatrný“ štýl. Čistejšie štýly topov a nohavíc nechajú kabát hovoriť, ale nemusíš zvoliť len čisto formálne kúsky. Kombinuj ho s jednoduchým tričkom a jeansami, prípadne k tomu dolaď sveter s golierom.

Kožušinový kabát

Kúsok, ktorý nosili piloti, aby ich udržiaval v teple v odkrytých kokpitoch. A teraz ho môžeš mať aj ty. Koža je skvelou voľbou, no denim a vlna sú tiež ideálnymi možnosťami za dostupnejšie ceny. Preto naváhaj a investuj do tohto štýlového odevu.

Trench kabát

Ide o najuniverzálnejšiu zo všetkých možností oblečenia. Uisti sa, že dobre padne na tvoje plecia a pekne ukáže na postave. Vyhľadaj ľahký materiál odpudzujúci vodu. Dĺžka by mala končiť na polovici stehna. Môžeš ho ľahko nosiť nad svojím oblekom alebo si ho môžeš kombinovať s košeľou, čiernymi džínsami a minimalistickými bielymi teniskami.

Zdroj: fashionbeans.com

Napíš komentár