4 divoké štýlové nápady, ktoré by si mal vyskúšať túto jeseň

415
štýlové novinky pre mužov

Aj listy na stromoch menia farbu a celkový svoj výzor. Nechaj sa inšpirovať prírodou a urob zmenu aj ty na sebe.  

Na hlavách pánov v uliciach môžeš vidieť rôzne kreácie. Nie vždy sa to stretne s pochopením okolia. Ale dôležité je, že nositeľ hairstylu je s tým stotožnený a vie to predať. My ti prinesieme pár strihov vlasov a brady, ktoré ti šikovný barber vytvorí šibnutím čarovných nožníc. Let’s go do this! 

  1. Učeš si bočnice na hlave

Učeš si boky, vrch nechaj jemne rozcuchaný. Dosiahneš imidž zlého chlapca. Vzadu si to zostrihaj a uhlaď nech zas nevyzeráš v štýle vpredu biznis vzadu party.. Vpredu si nastyluj vlasy jemne do hora, ale nie do boku. Niečo na štýl jednorožca 😊 Každá žena by mala rada svojho jednorožca, lebo sú výnimoční a nie často ich vidieť. 

2. Pripni si vlasy 

Je to trochu extravagantné, ale proti gustu žiaden dišputát. Podľa najnovších trendov predĺženie vlasov nie je doménou len žien. Dôkazom toho je Luka Sabbat. S podobným výtvorom na hlave sa staneš hviezdou každej podivnej párty. Luka Sabbat sa vymódil na párty s pripnutými vlasmi, neónovom manikúrou a jednoduchým čiernym svetrom. Inšpiruj sa a vyraz do módneho sveta v jeho štýle. 

3. Zabudni  na svoje vlasy a sústreď sa na oblek 

Máš vlasy ako Luke Edward Hall, ktorý vyzerá ako keby sa strojom času presunul z 90. rokov?  Tak by si mal investovať do dobrého strihu a potom sa tváriť, že si sa ráno zabudol učesať. Vytvoríš dojem hravého chlapca. Ale aby si podčiarkol svoj štýl a mužnosť tak sa sústreď na výber obleku. Účes hravého chlapca ale imidž zrelého muža. Tomu sa povie trefa do čierneho. 

4. Vypestuj si fenomenálne fúzy 

Počasie je čím ďalej tým chladnejšie a teba láka, že si tvár zateplíš poriadne hustou bradou. Ale zas nechceš vytvoriť dojem zálesáka, ktorého krutá zima vyhnala z okolitých lesov. Mal by si to poňať v štýle Georga Clooneyho. Bude ti na tvár teplejšie a budeš vyzerať neodolateľne. Preto teraz už prestaň čítať a choď si kúpiť prípravky na rast brady a vlasov.  

Daj nám potom vedieť, či si sa nechal inšpirovať a vytvoril si si nový jesenný look.  

Zdroj: gq.com

Napíš komentár