CUPRA predstavila exkluzívny model

258
cupra novinka

Vysoko výkonná značka značky Cupra spoločnosti Seat predstavuje novú limitovanú edíciu modelu Ateca s radom špeciálnych doplnkov zameraných na zvýšenie jej atraktivity.

Nová edícia Cupra Ateca Special Edition, ktorá je obmedzená len na 1 999, dostáva sadu nových 20-palcových zliatinových kolies z medenej ocele a jedinečných detailov z uhlíkových vlákien z medených vlákien, ktoré zahŕňajú strešný spojler, kryty zrkadiel a vnútorné lišty, ktoré orámujte prístrojovú dosku a klimatizáciu. Dokonca aj kľúč je uložený v kryte z uhlíkových vlákien.

Farebná paleta modelu obsahuje okrem exkluzívnej Energy Blue a Rodium Gray aj túto exkluzívnu grafénovú šedú. Interiér je vybavený sadou sedadiel Petrol Blue Alcantara, čo je farba, ktorá pokračuje až po zadné sedadlá a panely dverí, vďaka čomu sa nová verzia Cupra Ateca Limited Edition skutočne odlišuje od štandardnej verzie.

Zmeny pod kapotou sú minimálne, pričom Cupra Ateca Limited Edition je stále poháňaná preplňovaným 2,0-litrovým štvorvalcovým motorom, ktorý produkuje krútiaci moment 296 k (300 k) a krútiaci moment pri 295 lb-ft (400 Nm). Jediná možnosť je sedemstupňová dvojspojková prevodovka, ktorá vysiela silu na všetky štyri kolesá. Cupra si nárokuje čas 100 km / h (0 km / h) 4,9 sekundy a najvyššiu rýchlosť (247 km / h) 153 km / h.

Nová verzia Cupra Ateca Limited Edition je tiež vybavená progresívnym systémom riadenia, ktorý je podľa spoločnosti „navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalú rovnováhu medzi priamosťou a spätnou väzbou“. Výfuk štandardného modelu bol nahradený titánovým Akrapovic systémom, ktorý šetrí 7 kg (15,4 libier) a poskytuje „veľmi emotívny“ tón.

„Limitovaná edícia Cupra Ateca je vozidlo, ktoré prekvapí automobilových nadšencov a preukáže našu vášeň pre vývoj a navrhovanie výrobkov, ktoré vyžarujú podstatu značky,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Cupra Wayne Griffiths. „S limitovanou edíciou sme zvýšili hlasitosť vizuálneho štýlu a zvuku pri jazde.“

Zdroj: de.motor1.com

Napíš komentár