Breaking Bad film: poznáme dátum premiéry!

275
pernikovy tatko
El camino: Pernikovy tatko

Hneď na úvod musíme uviesť, že film sa bude volať El Camino: A Breaking Bad Movie. Ide o celovečerný spin-off k legendárnemu seriálu Breaking Bad (nešťastný preklad do slovenčiny: Perníkový tatko). Mimochodom seriál má na CSFD 92% a získal ocenenie 15-ty najlepší seriál. Takže ak si ho ešte nevidel rýchlo to naprav.

Film El Camino: A Breaking Bad Movie je v produkcii Netflix, kde si ho už čoskoro budeme môcť všetci pozrieť. Streamovacia služba totiž dnes vypustila krátku upútavku vo forme videa na Youtube. Sleduj:

Najpodstatnejšia informácia zaznieva v závere videa, kde Netflix oznamuje premiéru na 11.10.2019. Dátum nás veľmi milo prekvapil, pretože stačí čakať už iba mesiac a pol.

Trailer je relatívne krátky ale má veľkú výpovednú hodnotu. O legendu seriálu Jessieho Pickmana sa zaujíma pravdepodobne ruka zákona, ktorá v podobe košieľkových zamestnancov spovedá jeho bývalého kolegu Skinnyho Pete-a. Ten na ich otázku kde sa Jessie nachádza odpovedá „Neviem kam má namierené… na sever, juh, západ, východ, do Mexika… na mesiac. Nemám šajnu…. a aj keby som vedel, nepoviem vám to“.

Ďalší monológ Skinnyho spomína varenie ich „produktu“. Ako celá jeho výpoveď dopadla a čo nám film prinesie sa dozvieme už onedlho!

Horíme zvedavosťou!

Zdroj: independent.com, csfd.cz, youtube.com

Napíš komentár