Na tieto 4 kinopremiéry sa oplatí počkať

957
kinopremiery

Milovníci filmov, nevešajte hlavu. A hoci rok 2020 filmovému priemyslu, rovnako ako mnohým ďalším, príliš nepraje, na plátna kín sa chystajú vstúpiť lákavé filmárske kúsky. Pestrý výber z rozličných žánrov ťa presvedčí o tom, že sa na nasledujúce kinopremiéry oplatí počkať.

Wonder Woman 1984

Kolujú zvesti, že si na novú snímku o nepremožiteľnej Wonder Woman budeme musieť počkať až do konca leta. Nepochybne však trpezlivosť prinesie ruže. Nepôjde o pokračovanie v doslovnom zmysle, skôr by sme film Wonder Woman 1984 vo vzťahu k jeho predchodcovi prirovnali k sérií filmov o Jamesovi Bondovi, kde tá istá postava vystupuje zakaždým v takpovediac novom a nezávislom príbehu. Niet pochýb o tom, že v nasledujúcom období príde Hollywood o veľké množstvo peňazí. Okrem filmu Wonder Woman 1984 sú z dôvodu pandémiu posunuté aj ďalšie megalomanské kúsky. Nehovoriac o tom, že film Wonder Woman 1984 sa mal do kín prebojovať už minulý rok.

Greyhound

Na ďalší vojnový film, v ktorom stvárni hlavnú úlohu dnes už legendárny Tom Hanks, sa môžeme tešiť zhruba v polovici júna. Hanks nielen že napísal scenár k filmu, ale stáva sa veliteľom flotily lodí, ktorá uniká pred nacistickými ponorkami smerom do Európy. Geyhound sľubuje sýtu dávku vojnovej akcie a výborných hereckých výkonov.

No Time To Die

Nový diel z cyklu filmov o Jamesovi Bondovi v nás prebudí túžbu po spravodlivosti až v novembri tohto roku. Vzhľadom k tomu, že kiná v Číne a čoskoro aj v Taliansku a Južnej Kórey sú zatvorené, presúva Hollywood trhák o niekoľko mesiacov. Predpoklad, že sa film po finančnej stránke prepadne na absolútne minimum, je dostatočným dôvodom na to, aby začal Hollywood panikáriť. Smola je to o to väčšia, že sa v úlohe Jamesa Bonda posledný krát objaví Daniel Craig.

A Quiet Place 2

Horor z dielne Paramount nás mal svojou mrazivou atmosférou poctiť už tento mesiac, no nestalo sa tak. Rovnako ako mnohé iné, aj A Quiet Place 2 bude musieť na svoju kinopremiéru chvíľu počkať. Trailer sľubuje množstvo akcie, návrat jedného z hlavných hrdinov a úplne nové druhy príšer, ktoré život úbohej trojdetnej rodinke Abbotovcov poriadne okorenia. Dejová línia sa bude prelínať z prítomnosti do minulosti. Okno do histórie nám ukáže, ako sa začala invázia mimozemských príšer s úmyslom vyhladiť ľudstvo.

Zdroj: csfd.cz

Napíš komentár