Pánska móda na jar 2020

2271
panska moda jar 2020

Rok 2020 je v plnom prúde. Jar je tu a je najvyšší čas rozmýšľať nad tým, ako sa pripraviť, keď pôjdeš slobodne ulicami svojho mesta. Prinášame stručný prehľad elegantných, voľných, ale aj extravagantných kúskov pánskej módy, ktoré z teba spravia kráľa tvojho hoodu.

Zahreje na tele i na duši

Dvojradový, ležérne rozopnutý vršok odhalí retro PLETENÝ SVETER, ktorým dáš každému jasne najavo, že si in. Vršok môžeš aj zapnúť, pokiaľ chceš pôsobiť konzervatívnejšie, alebo je naozaj veľká zima, no neodporúčame to. Rok 2020 verne nasleduje stopy roku 2019, teda čím uvoľnenejšie, tým lepšie. Upravený vršok môžeš kombinovať s nohavicami šialených farieb, dlhými oblekovými nohavicami alebo menčestrákmi. Strihové variácie búnd sa už neobmedzujú len na rovné línie. Namiesto zapínania sa môžeš teplou látkou doslova zabaliť. Do módy prichádza aj strih pripomínajúci japonské kimono.

Farebný ošiaľ

Zdá sa, že teraz ako nikdy predtým zažívajú farby svoj najväčší rozmach. In sú rovnako zemité odtiene hnedej a zelenej, ako aj výstredné žiarivé tóny žltej, limetkovo zelenej a belasej. Obzvlášť žltá a vojenská zelená si užívajú priazeň mužov i žien. Nájdeme ich na bundách, kabátoch, tričkách aj mikinách. Silnú pozíciu si držia aj svetlé pastelové farby, ako napríklad ružová. Už je len na tebe, aký farebný kúsok OBLEČENIA si na seba túto jarnú sezónu oblečieš.

Oversized

V roku 2020 v zásade platí, že čím väčšie, tým lepšie. Netýka sa to len dám, ktorým možnosť zakryť nespokojnosť s vlastným telom jednoznačne prišla vhod, ale aj pánov. Dlhé, po kolená siahajúce kabáty, nafúknuté značkové bundy či voľné pulóvre a MIKINY. Trendom tohto roku sú nepochybne RIFĽOVÉ BUNDY a nohavice. Taktiež platí, že čím viac vreciek tvoja bunda alebo nohavice majú, tým lepšie. V niektorých prípadoch to vyzerá až prehnane, nemožno im však odoprieť, že sú praktické.

Zdroj: stramácka redakcia

Napíš komentár